Інвестиційні стратегії

14 Березень'08

Ми пропонуємо збалансований підхід до формування інвестиційної стратегії, побудований на принципах, розвинених Нобелівським лауреатом Гарі Марковицем.

Формування інвестиційної стратегії є одним з найважливіших завдань інвестиційного менеджменту. Українських фондовий ринок робить перші кроки до зростання прозорості, відкритості, ліквідності.  Висока прибутковість багатьох українських акцій привернула увагу західних аналітиків та інвесторів.   Громадяни України також почали пильно слідкувати за українським фондовим ринком та компаніями з управління активами.  Серед великої кількості типових інвестиційних стратегій деякі з них зарекомендували себе особливо добре.  Останні світові дослідження показують: якби компанії з індивідуального фінансового консалтингу пропонували реалізацію найбільш збалансованої диверсифікованої інвестиційної стратегії для своїх клієнтів, то відповідні інвестиційні портфелі клієнтів мали би набагато краще співвідношення «прибутковість – ризик», ніж спостерігалося насправді. В умовах українського фондового ринку з усіма його недоліками та останніми тенденціями ми пропонуємо підхід до формування інвестиційної стратегії, побудований на принципах розвинених Нобелівським лауреатом Гарі Марковицем.

Про теорію Гарі Марковиця.

Теорія Гарі Марковиця відома усім інвесторам світу, бо її використовують багато західних інвестиційних фондів, інвестиційних банків, хедж-фондів, а також величезна кількість приватних інвесторів. Проте кожна з її практичних реалізацій має свою «родзинку», бо фондовий ринок кожної країни є специфічним, учасники ринку мають різний ступінь поінформованості, співвідношення між спекулянтами та звичайними інвесторами є різною, існують відмінності в оподаткуванні отриманого інвестором доходу тощо. Тобто, в міру розвитку фондового ринку постійно проходить адаптація оптимальної диверсифікації Марковиця до ринкових умов. Освічений в галузі інвестиційних стратегій читач може детально познайомитися з теоретичними аспектами теорії Марковиця з загальнодоступних академічних матеріалів. Проте навіть знання теорії та відповідних алгоритмів обчислення оптимального портфеля вимагає від користувача повної концентрації, постійного оновлення інформації з фондового ринку, опрацювання публічної інформації із засобів масової інформації і, відповідно, вимагає багато часу. Цю роботу за Вас зробимо ми, пропонуючи зручний фінансовий інструмент.

 

Розрахунок оптимального портфеля

Наш підхід враховує можливість оптимальної диверсифікації серед великої кількості інвестиційних фондів, якими управляють різні компанії з управління активами в Україні. Основна ідея стратегії полягає у тому, що ми використовуємо усе різноманіття інвестиційних стратегій, які використовуються провідними українськими компаніями з управління активами. Тобто, ми здійснюємо оптимальну диверсифікацію серед найбільш ліквідних інструментів українського фондового ринку. Ми робимо те, чого не може здійснити кожна з компаній з управління активами зокрема, інтегруючи досвід і вміння всіх фінансових аналітиків, які в них працюють. Така стратегія є найоптимальнішою в умовах, коли інвестор не володіє детальною інформацією про те, що відбувається всередині кожної компанії, яка представлена в його інвестиційному портфелі.

Навіть володіючи індексною стратегією оптимального інвестування, інвестор повинен докладати багато зусиль для оновлення інформації, що надходить з фондового ринку, інтегрувати цю інформацію у вигляді корекції наявного інвестиційного портфеля, слідкувати за його прибутковістю. Все це забирає багато дорогоцінного часу інвестора, який би він міг потратити на інші приємні справи.

Для того, щоб зекономити Ваш час і розумно примножити Ваш капітал, ми пропонуємо Вам сервіс з формування оптимального інвестиційного портфеля на українському фондовому ринку.

Додати коментар
RedTram Україна