RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

Євген Пенцак (191) 24 Червень'08 (11 років тому)

Портфельная рапсодия или принципы портфельного менеджмента (стаття російською)

Ошейник для собаки – это словно портфель для человека. С портфелем человека повсюду пускают, и в цивилизованное общество, например, ресторан, и в другие государственные учреждения. И ни один швейцар даже не посмеет его остановить.
Сегодня мы будем говорить об управлении портфелем, той отрасли управленческого либо финансово-инвестиционного познания, которую западная наука именует Portfolio Management.

Теги: Євген Пенцак, портфель інвестицій, інвестування

Михайло Колісник (38) 20 Червень'08 (11 років тому)

12 cмертельных финансовых грехов или время наточить инструменты (стаття російською)

"Не дуже якісно, іноді неправильно, але зате ритмічно, а головне - вчасно". За таким принципом діє значна частина наших фінансових служб, вирішуючи лише тактичні завдання. Рідкісне явище - не просто фінансовий директор, а "архітектор фінансової системи", який зайнятий рішенням завдань стратегічного характеру і поступово приводить фінансову систему в порядок...

Теги: Михайло Колісник, стратегія

Євген Пенцак (191) 17 Червень'08 (11 років тому)

Фінансовий аналіз: шлях до вдосконалення. Частина 1

У сучасному світі фінансові рішення приймаються в умовах високої складності та невизначеності, що часто створює передумови для менеджерів відмовлятись від інвестиційних правил і робити інтуїтивні рішення. У нашому огляді типових помилок інвесторів у їх інвестиційній діяльності ми проведемо класифікацію помилок та запропонуємо рекомендації, що дозволять їх уникати у майбутньому.

Теги: Євген Пенцак, фінансовий облік, інвестування, інвестиції

Михайло Колісник (38) 17 Червень'08 (11 років тому)

Принципи стратегічної організації фінансового обліку

Михайло Колісник, викладач kmbs, пропонує до Вашої уваги свій погляд на актуальність та можливе впровадження систем обліку на підприємствах. У статті йде мова про роль стратегії у реорганізації обліку, про метод попередньої діагностики для проведення таких змін, про різні системи обліку, а також про самі принципи організації фінансового обліку.

Теги: Михайло Колісник, фінансовий облік, стратегія

Михайло Колісник (38) 17 Червень'08 (11 років тому)

Шість простих кроків фінансового планування

Успішний розвиток фірми чимось нагадує етапи дорослішання людини. Розвиваючись, дитина вчиться передбачати наслідки своїх дій на все довший період. Так само управлінець, поступово вичерпуючи резерви неефективного ринку, змушений постійно звертати свою увагу на внутрішні ресурси компанії для підвищення ефективності. У фінансовому середовищі такий резерв закладений, насамперед, в області короткострокового і довгострокового фінансового планування та прогнозування діяльності фірми.

Теги: Михайло Колісник, фінансовий облік, стратегія

14 Березень'08 (11 років тому)

Інвестиційні стратегії

Ми пропонуємо збалансований підхід до формування інвестиційної стратегії, побудований на принципах, розвинених Нобелівським лауреатом Гарі Марковицем.

RedTram Україна