RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

Наталя Гамоля (1) 27 Листопад'08 (10 років тому)

Акція: перевантаження

За вересень індекс ПФТС знизився на 28,91% до 369,47 пунктів, а за три тижні жовтня докотився до оцінки 264 пункту. Якщо професіонали виявилися в розгубленості, то що казати про вкладників ПІФів.

Теги: інвестор, депозит, КУА, фондовий ринок

Антон Одарюк (5) 19 Листопад'08 (10 років тому)

Ресурсна залежність

Загострення фінансової кризи до межі скоротило ресурсну базу банківської системи. Не маючи можливості поповнити засіку за рахунок приросту депозитів і залучення зовнішніх позик, фінустанови потрапили в повну залежність від волі регулятора. Той пообіцяв підтримувати підопічних рефінансуванням, однак банкіри побоюються, що гроші дістануться не всім і не в необхідних обсягах.

Теги: кредит, процентна ставка, депозит, валюта, НБУ, банківська система

Тетяна Павлюченко (1) 18 Листопад'08 (10 років тому)

Обмін валют роблять платним

Банки вводять комісію на продаж готівкової валюти. Уже другий тиждень таку "надбавку" стягує Укрсоцбанк. Наприкінці минулого тижня аналогічну комісію ввів ПриватБанк. Про плани введення такої плати заявили банк "Форум", Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, ПУМБ, "Фінанси та Кредит".

Теги: долар, НБУ, валюта

Євген Сафонов (1) 13 Листопад'08 (10 років тому)

Як обвал гривні змінив розцінки на оренду житла

Чи падає вартість оренди квартири? У якій валюті платять за квартиру у Києві? Як мінімізувати свої ризики при оренді квартири? Читайте про це у статті!

Теги: валюта, курс валют, нерухомість

Таїсія Герасимова (5) 12 Листопад'08 (10 років тому)

Що робити, якщо ви не можете платити за іпотечний кредит

Як клієнт, що зазнає фінансові труднощі, може зберегти нерухомість, придбану в кредит. Простіше кажучи, на які поступки може піти ваш банк, і чим можуть надалі обернутися ці поступки.

Теги: нерухомість, валюта, процентна ставка, кредит, криза

Віталій Атанасов (2) 11 Листопад'08 (10 років тому)

Тягар - гроші. Нинішня криза може бути корисною економіці

Обвалу курсу гривні не буде, але вирішення проблем українських металургів затягнеться на невизначений термін. Однак в чомусь нинішня криза буде навіть корисною економіці, вважає професор Анатолій Гальчинський

Теги: НБУ, ринок, МВФ, курс валют, криза

Олена Снежко (1) 11 Листопад'08 (10 років тому)

Податками кризі

В умовах фінансової кризи монетарні методи стимулювання економіки себе практично вичерпали. Врятувати ситуацію може лібералізація податкової політики. У той же час необхідність держпідтримки фінансових ринків вимагає її жорсткості. Парламент України ухвалив антикризову програму, зберігши податки на колишньому рівні. Але уряд, незважаючи на світову практику, схильний до їх підвищення...

Теги: криза, фінансовий ринок

10 Листопад'08 (10 років тому)

Що зробити із грішми під час кризи?

Під час кризи економісти не радять громадянам займатися великими капіталовкладеннями, а єдино вірним рішенням залишається перечекати "негоду". Питання в тому, як зробити це, якщо й не примноживши капітал, то хоча б його не втратити. "Подробиці" пропонують вашій увазі рейтинг способів, як захистити, зберегти, вигідно вкласти або навіть примножити свої заощадження в період кризи.

Теги: депозит, валюта, металевий рахунок, золото, нерухомість, фондовий ринок, криза

Таїсія Герасимова (5) 03 Листопад'08 (10 років тому)

Bloomberg: Криза закінчилася (стаття російською)

Минулого тижня ринки світу, що розвиваються, дружно пішли в ріст. Український ринок акцій не став вийнятком - індекс ПФТС виріс на 9,3%.

Теги: золото, курс валют, інвестиції, портфель інвестицій, інвестор, кредит, криза, фондовий ринок

31 Жовтень'08 (10 років тому)

Дев'ять дитячих питань про гроші (стаття російською)

Вже з раннього дитинства у дітей виникають питання: Що таке гроші? Що з ними робити?Де їх взяти? Поради щодо відповідей на ці та інші питання про роль грошей у житті дитини Ви зможете отримати, прочитавши цю статтю.

RedTram Україна