RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

26 Лютий'09 (9 років тому)

Думки посеред тижня: "долар хвилюється раз..."

На мою думку, регулятор, щоб остаточно зупинити масовий ажіотаж навколо долара, незабаром спровокує низку інформаційних повідомлень щодо обвалу національної валюти. Зараз головне - не панікувати, не дайте себе спровокувати на необдумані дії!

Олександр Дубінський (5) 25 Лютий'09 (9 років тому)

Спекулянти топлять гривню

Спекулятивні ігри на міжбанківському ринку, підкріплені ажіотажним попитом на готівкову валюту, виштовхнули долар вище позначки 9 грн./$1

Теги: долар, валютний ринок, гривня

23 Лютий'09 (9 років тому)

Все с начала

Представим себе невероятное: что было бы, если бы современная финансовая катастрофа превратилась в мировой экономический кризис, сравнимый с тяжелыми депрессиями XX века? Какие вклады переживают кризисы, какие исчезают? Анализ прошлого - от Первой мировой войны до сегодняшнего дня - и возможный сценарий будущего.

Теги: криза

Таїсія Герасимова (5) 20 Лютий'09 (9 років тому)

НБУ втратив контроль над доларом

Учора деякі банки продавали долари навіть за курсом 8,7 гривні. Майже три тижні стабільного курсу національної валюти закінчилися. Нову хвилю обвалу гривні банкіри пояснюють підвищеним попитом з боку валютних спекулянтів і спробами Національного банку обмежити курс адміністративними заходами.

Теги: долар, НБУ

Олена Билім (1) 20 Лютий'09 (9 років тому) Коментарів: 312

Кредити для України: дають – бери?

На терезах економічної кризи політичне питання – чи варто рятувати українську економіку російськими і західними грошима? Точніше – кредитами, за якими стоять не лише вічнозелені Франкліни і Лінкольни, але і пакети обіцянок. І якщо з 16,5 млрд МВФ все начебто ясно, то розмови про те, що на кремлівські 5 українці можуть розраховувати лише в обмін на ГТС, не вщухають.

Теги: кредит

Катерина Буганова (2) 13 Лютий'09 (9 років тому)

Що буде зі світом після кризи

У 2009 році країни з економікою, що розвивається, переживатимуть різке зниження темпів зростання. Але вже в 2014 році їхня частка у світовому ВВП буде вищою, ніж частка країн з уже розвиненою економікою, і може перевищити 50% проти 43% за підсумками 2007 року. Такий висновок оприлюднили економісти аудиторської компанії РricewaterhouseCoopers.

Теги: криза

Сергій Лямець (6) 12 Лютий'09 (9 років тому)

ІСІ йдуть в облігації

Тому облігаційні інвестфонди будуть чи не єдиними, які принесуть прибуток своїм вкладникам. Принаймні, якщо не станеться дефолтів.

Теги: облігація, інвестування, індекс

09 Лютий'09 (9 років тому)

ПроФОНдація

Те, що перебування в українській столиці чергової місії Міжнародного валютного фонду навряд чи виявиться досить безтурботним і приємним проводженням часу, було зрозуміло ще до приїзду місіонерів. Ухвалений українською владою бюджет на цей рік навіть за формальними критеріями не відповідає одному з ключових зобов’язань, узятих нею торік восени, — бездефіцитності. Однак ця обставина, як і потенційна загроза «розлучення» із МВФ, не збентежила наш доблесний уряд. Виступаючи 5 лютого в парламенті, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що вважає розумними і здійсненними як ключові параметри бюджету, так і закладені в ньому макропрогнози.

Теги: інвестор, МВФ

09 Лютий'09 (9 років тому)

Ларс Танелл: «У ситуації кризи дуже важливо діяти рішуче»

Обсяги фінансової підтримки, яку розвинені країни надають своїм банківським системам, сягають дедалі фантастичніших розмірів. Банки в США і Європі вже одержали від своїх урядів трильйони доларів та євро, та це не дало відчутних результатів. Фінансовій владі не вдалося ні поновити кредитування своїх економік, ні досягти реального оздоровлення фінансових систем. Причому досі ще навіть не прояснилася ситуація з масштабами існуючих проблем: самі банки намагаються їх за можливості приховати, а незалежні зовнішні оцінки варіюються від одного до кількох трильйонів доларів.

Теги: банківська система, криза

Сергій Лямець (6) 06 Лютий'09 (9 років тому)

Заробити на злиттях і поглинаннях

Основними статтями доходів стане обслуговування злиттів і поглинань, а також реструктуризація боргів.

Теги: ринок, криза, інвестор, КУА, інвестиції

RedTram Україна