RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

Михайло Колісник (38) 17 Березень'09 (9 років тому)

Генетика додаткової цінності

Роль додаткової цінності у бізнес-процесі. Її структура, відображення, вимірювання та моніторинг.

Теги: Михайло Колісник

Олександра Некращук (2) 17 Березень'09 (9 років тому)

Приступ щедрості

Відтік орендарів зі столичних офісних центрів змусив власників комерційної нерухомості піти на серйозні поступки. Щоб утримати клієнтів, вони вже зменшили ставки як мінімум в 1,5 рази та активно впроваджують різні програми лояльності, що передбачають включення у вартість оренди витрат на оплату комунальних послуг, охорони і прибирання приміщень, розстрочку платежів, безкоштовні місця на паркінгу та ін.

Теги: нерухомість

Антон Одарюк (5) 16 Березень'09 (9 років тому)

Країна йде у кеш

Загострення дефіциту ліквідності вилилося в березні в систематичні затримки платежів. Експерти оцінюють обсяг завислих у банківській системі коштів в 8-10 млрд грн. і наполегливо радять компаніям і пересічним українцям переходити на розрахунки готівкою.

Теги: банківська система, ліквідність

Сергій Лямець (6) 13 Березень'09 (9 років тому)

Винен банку - купи його борги

Інвесткомпанії відверто вдаються до хитрощів, пропонуючи клієнтам механізми реструктуризації боргів. Крім технології, велика конкуренція змушує їх утискатися за ціною, і без того невисокою.

Теги: інвестиції, облігація, капітал, валюта, кредит, ліквідність

Діна Пархомчук (1) 10 Березень'09 (9 років тому)

Розбиті мрії

Іноземні компанії масово заморожують свої проекти в Україні і залишають ринок. Які галузі залишаться без інвестицій і чи варто очікувати їх повернення в країну?

Теги: дефолт, інвестиції

06 Березень'09 (9 років тому)

Думки посеред тижня: "піду втоплюся у річці глибокій"

ФГВФО відмовляється гарантувати вклади фізичних осіб, проурядові політики далі вішають нам локшину, уряд збирається надрукувати мільярди гривень, що нашкодить співпраці з МВФ. У загальному, ситуація в Україні нагадує патову, і тому, пам'ятаючи про один із законів Мерфі, нам потрбіно намагатись вирішити найважливіші з проблем...

Михайло Колісник (38) 05 Березень'09 (9 років тому)

Принципи репортінгу: за кулісами річного звіту

Вивчаючи фінансову звітність зарубіжних корпорацій, ми часто дивуємося тій легкості та наочності з якою компанії представляють інформацію про себе. Ще одним, чи не найбільшим об’єктом здивування служить відкритість такої інформації. Буває часто, що люди, яким розповідаєш та показуєш цю звітність спочатку навіть не вірять яка інформація є відкритою та доступною для публічних компаній.

Теги: Михайло Колісник, інвестиції, інвестор

04 Березень'09 (9 років тому)

Чи варто перекуповувати заставне майно в банку?

Начальник відділу продажів продовольчої компанії Валентин Карпенко п'ять років відкладав гроші на квартиру. Фінансова криза, що викликала обвал цін на нерухомість, надихнула його на довгоочікувану покупку.

Теги: ПриватБанк, криза, кредит

Михайло Колісник (38) 03 Березень'09 (9 років тому)

Дев’ять видів дивідендної політики

Однією з найцікавіших проблем економічної думки є питання пов'язані з виплатою дивідендів у акціонерних товариствах. Ця тема цікавить не лише науковців, але і практикуючих бізнесменів та менеджерів. Такий підвищений інтерес можна дуже добре зрозуміти, оскільки в уявах людей отримання дивідендів асоціюється з багатством та персональним достатком. В цій статті ми торкнемося деяких практичних аспектів, що стосуються дивідендів.

Теги: дивіденд, Михайло Колісник

Костянтин Кравчук (4) 27 Лютий'09 (9 років тому)

Умовна одиниця

Долар приречений, але він буде дорогим, допоки не закінчиться криза. Девальвація долара навряд чи набуде характеру стрімкого обвалу.

Теги: дефолт, кредит, криза, девальвація, долар

RedTram Україна