RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

Сергій Пасюта (2) 07 Квітень'09 (9 років тому)

Лізинг проти автокредиту

Ринок споживчого автокредитування звузився, і у цих умовах завойовує популярність фінансовий лізинг - довгострокова оренда автомобіля з наступним правом викупу. Незважаючи на те, що ця послуга має низку недоліків є незнайомою і досить складною для українських споживачів, вона може стати гідною заміною банківським позикам, а також допомогти у реструктуризації проблемних кредитів.

Теги: кредит

Сергій Лосєв (1) 06 Квітень'09 (9 років тому)

Білі комірці йдуть у село

Останнім часом автора цих рядків переслідує дежавю. Точніше повтор розмов знайомих бізнесменів середньої руки. Вперше за довгі роки вони міркують про те, як можна заробити не на продажах або туризмі, а на сільському господарстві. А все тому, що, за їх словами, більше вкладати за великим рахунком нікуди. І за старими, звичними, схемами ведення бізнесу заробити незабаром не буде можливо взагалі.

Теги: інвестор, інвестиції

Михайло Колісник (38) 02 Квітень'09 (9 років тому) Коментарів: 1

Методи прогнозування продаж компанії

Прогнозом продажу фірми можна вважати передбачення майбутніх операційних доходів підприємства на протязі означеного облікового періоду та на основі передбачуваної інформації про дію факторів зовнішнього і внутрішнього оточення компанії та історичних даних минулих періодів, при умові, що встановлюється також допустима розбіжність передбачуваних майбутніх доходів та фактичного їх значення на основі ймовірності.

Теги: Михайло Колісник, індекс, ринок, фінансовий облік

Ніна Міщенко (2) 30 Березень'09 (9 років тому)

Банківські цукерки

У дитинстві мене завжди тішило, коли замість копійок у ларьку або невеликому магазинчику видавали здачу цукерками.

Теги: депозит

Дмитро Рясной (2) 30 Березень'09 (9 років тому)

Труби горять

Фінансова криза подарувала європейцям унікальний шанс зіскочити з російської газової голки. Через падіння виробництва в Європі її потреби в блакитному паливі різко скоротилися. Зате для Москви, більша частина доходів якої формувалася за рахунок експорту енергоносіїв, збут газу став питанням життя і смерті, що кардинально змінило існуюче дотепер розміщення сил і ввергнуло хазяїв Кремля в стан істерики.

Теги: експортер, криза

Михайло Колісник (38) 30 Березень'09 (9 років тому)

Ера немилосердя: еволюція керування витратами

Розглянемо еволюцію парадигм сучасного керування витратами протягом минулої сотні років через призму паралельно існуючих парадигм керування продажами. Покажемо неможливість існування Ери Милосердя в керуванні витратами.

Теги: Михайло Колісник, ринок, фінансовий облік

Михайло Колісник (38) 27 Березень'09 (9 років тому)

Як уникнути фінансового зашморгу в процесі зростання або історія про "хороші" та "погані" гроші

Нещодавно світ побачила книга Клейтона Крістенсена та Майкла Рейнора „Вирішення проблеми інновацій в бізнесі”, в котрій автори приділили значну увагу взаємозв’язку факторів стратегічного зростання та фінансування компанії.

Теги: Михайло Колісник, ринок, капітал, стратегія, інвестування, інвестор

Михайло Колісник (38) 23 Березень'09 (9 років тому)

Принципи персональних фінансів

Сучасна людина, не маючи професійної фінансової підготовки, у сучасному світі складних фінансових продуктів, часто змушена переживати пригоди і вирішувати загадки.

Теги: Михайло Колісник, депозит, кредит

Таїсія Герасимова (5) 19 Березень'09 (9 років тому)

Гривня додала проблем нашим банкірам

22 березня керівники найбільших комерційних банків повинні надати президентові України антикризовий план порятунку української банківської системи. Таке завдання Віктор Ющенко дав українським банкірам після спільної наради, проведеної 11 березня.

Теги: банківська система, гривня

Михайло Колісник (38) 18 Березень'09 (9 років тому)

Дев'ять підходів до визначення процентної ставки

Теорія визначення процентної ставки завжди була одним з найцікавіших та практично корисних розділів фінансового менеджменту. Вона приваблювала науковців широким спектром можливих кількісних досліджень, а практики використовували її для якісно нових фінансових аспектів конкурентної боротьби.

Теги: Михайло Колісник, процентна ставка, ліквідність, депозит, кредит

RedTram Україна