RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

Сергій Грабовський (1) 17 Січень'11 (8 років тому)

Пеня: політичні й економічні виміри

Те, що впровадження пені аж ніяк не підвищить якість цих послуг (тарифи на які невпинно зростатимуть упродовж поточного року), - висновок, який випливає з досвіду українських громадян, яким уже неодноразово розказували, що тепер, коли ціна послуг житлово-комунального господарства й енергоносіїв стала ринковою, все буде на європейському рівні. Не буде. Через кілька причин. Вони елементарні й усім (у тому числі й владі) добре відомі.

10 Січень'11 (8 років тому)

Приватна територія

Першого січня набув чинності новий закон про захист персональних даних, який не на жарт налякав багатьох правозахисників та журналістів, - окремі його норми виглядають як серйозні обмеження свободи слова. "Главред" розбирався, чи це так.

10 Січень'11 (8 років тому)

Китай врятує Європу від боргів?

Довго Китай називали "майстернею всього світу" - все вироблялося в КНР, причому не дуже дорого. Але сьогодні Китай претендує на нове звання - "кредитора усього світу".

Теги: кредит

Наталя Гузенко (1) 14 Грудень'10 (8 років тому)

Гроші - ніщо. Як не втратити заощадження

Українці поспішають витратити накопичене, поки заощадження не з'їла інфляція.

Теги: депозит, інфляція, криза, грошові засоби

Андрій Уманець (1) 30 Листопад'10 (8 років тому)

Суди спорожніють

Через рік, за даними Вищої ради юстиції (ВРЮ), у судах будуть незайнятими 2-2,5 тис. з 8,7 тис. суддівських крісел. Такий стан справ викликав неймовірне пожвавлення в колах впливових провладних юристів: серед них намітився потужний розкол з цього питання, здатний змінити розклад сил в судовій системі.

Анастасія Котьонок (1) 01 Листопад'10 (8 років тому)

Кризова нерухомість: чого чекати?

На запитання інтернет-аудиторії відповідали представники влади, фінансисти, ріелтори, забудовники й інші учасники ринку нерухомості, пише 100m2.

Теги: криза, нерухомість

Тетяна Козирєва (1) 14 Жовтень'10 (8 років тому)

Iнвестиції... як подвиг

Теоретично Україна може бути однією з провідних країн із залучення іноземних інвестицій - цьому сприяє її величезний внутрішній ринок, порівняно кваліфікована і водночас дешева робоча сила, значний науково-технічний потенціал, великі природні ресурси та наявність інфраструктури (хай не надто розвиненої). Ніхто, зрештою, щодо цього й не сперечається. То в чому ж проблема? Що стримує іноземних інвесторів?

Теги: інвестор, інвестиції

Євген Пенцак (191) 15 Вересень'10 (8 років тому)

"Ходи конем!", або структуровані багатоходові комбінації у бізнесі

Що робити? В який сегмент бізнесу йти? Які нові маркетингові стратегії використовувати для збільшення частки ринку та прибутку? Як передбачити усі можливі реакції конкурентів? Що більше запитань ставлять власники, то менше впевненості у відповідях топ-менеджерів компанії. Сучасний бізнес нагадує високоінтелектуальну гру без чітких правил.

Антон Одарюк (5) 30 Серпень'10 (8 років тому)

Чи варто брати позику під плаваючу ставку

До радості українців, кредити на житло і авто потихеньку повертаються. Правда, банки не квапляться полегшувати умови позик: дуже ретельно вивчають позичальників, вимагають великі перші внески, кредитують лише в гривнях під досить високі ставки. Єдине послаблення, яке допускають деякі банки, - так це видача позик під плаваючу ставку.

Теги: банківська система, нерухомість, кредит

27 Серпень'10 (8 років тому)

Шеф, все пропало: "Дефолт наближається"

Останнім часом дуже часто почали писати і говорити про можливий дефолт України. Дивно все це. Можна було б зрозуміти, аби ці розмови велися в кінці 2008 або принаймні в 2009 році. Але вести такі розмови в другій половині 2010 року це виглядає більш ніж дивно і незрозуміло.

Теги: дефолт

RedTram Україна