RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

17 Червень'11 (8 років тому)

Економіку накачає інфляція

Інфляційне накачування національного продукту ще більше закріплює за країною сировинну орієнтацію.

Теги: інфляція

27 Травень'11 (8 років тому)

Порівняння не на нашу користь

В кінці травня фонд Конрада Аденауера оприлюднив статистику економічного і соціального розвитку України в порівнянні з іншими країнами світу. Представляючи спеціальну збірку статистики, глава фонду Ніко Ланге заявив, що зрозуміти справжній стан України і динаміку її розвитку можна лише, використовуючи порівняння, оскільки поки ми бачимо переважно макроекономічні показники, оприлюднені урядом.

10 Травень'11 (8 років тому)

Тривожна весна, важке літо

Найближчими місяцями українським виробникам стали доведеться скорочувати завантаження потужностей і сподіватися на більш сприятливу осінь.

26 Квітень'11 (8 років тому)

Холостий хід

Будьте обережнішими з бажаннями, вони можуть виповнитися - попереджав своїх читачів Вільям Ваймарк Джекобс. Щоправда, більшість українських політиків з англійською літературою знайомі в кращому випадку за збірками афоризмів. Але серед радників президента є і ті, хто міг би - за бажання - процитувати цю фразу в оригіналі (тим більше що для деяких з них англійська - рідна). Витончено видавши її, скажімо, за стару східну приказку.

Катерина Гребенник (1) 12 Квітень'11 (8 років тому)

Проекти зачіпають посади

Загострення інтересу влади до керівництва аеропорту "Бориспіль" може бути пов'язане з амбіційними планами чиновників з будівництва залізничної гілки за $950 млн., яка насправді коштує не більше $200 млн.

Олександр Качура (1) 28 Березень'11 (8 років тому)

Поле битви - економіка

Економічний крах 2008 року став результатом спланованої атаки на американську економіку. До неї причетні зовнішні сили, скоординовані зловмисні терористичні дії. Американська фінансова система залишається вразливою для нових актів "фінансового тероризму", які можуть обвалити долар.

Теги: криза

Євгенія Резніченко (1) 22 Березень'11 (8 років тому)

Закордонні депозити для українців: дешево, але дуже надійно

У першу чергу депозити за кордоном можуть бути цікаві тим, хто хоче розмістити в банку велику суму або просто турбується про збереження своїх заощаджень. Європейські банки мають більшу капіталізацію, ймовірність того, що депозит не можна буде забрати вчасно, набагато менша, ніж в Україні. І навіть якщо у банку почнуться проблеми, то система гарантування вкладів, наприклад, Європейського Союзу обіцяє вкладникам більш високі гарантії, в порівнянні з українською.

Теги: процентна ставка, депозит

14 Березень'11 (8 років тому)

Інвестори оцінили Україну

Європейська бізнес-асоціація в одинадцятий раз порахувала так званий індекс інвестиційної привабливості України. Висновок невтішний, але і небезнадійний.

Теги: індекс, інвестор

Володимир Хомяков (3) 14 Лютий'11 (8 років тому)

Грошей нема й не буде

31 січня віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що проситиме прем'єра відкликати з парламенту пенсійний законопроект № 7455. Однак це аж ніяк не означає відмову від пенсійної реформи, перед першим читанням міністр-реформатор всього лише збирається внести правки, без яких проходження проекту через ВР буде істотно ускладнено.

Теги: грошові засоби, пенсія

26 Січень'11 (8 років тому)

Нафтова колядка

Пролетіли новорічні свята. Але виявилося, що не всі встигли посвяткувати та поколядувати. Нафтозаводи придумали нову "щедрівочку", яка обійдеться автомобілістам в 1 мільярд доларів на рік.

Теги: нафта

RedTram Україна