RSS канал: Публікації

Публікації

Статті про ситуацію на ринку інвестування в Україні та світі. Вибір інвестиційних інструментів - аналітика.

Наукові статті

Аналітичні статті наукового характеру

Огляди аналітиків

Поради провідних аналітиків

25 Листопад'11 (7 років тому)

Декілька хибних думок щодо золота

Останнім часом ціни на золото зростають, але були періоди, коли ціни падали. Наприклад, в період з 1980 по 1985 року ціни на золото на світовому ринку впали на 65%, а потім з 1985 по 1988 рр. а знову пішли вгору і зросли на 66%. Але був ще період 1995-2000 рр., коли ціни повільно і мляво знижувалися. У цей час ціни скотилися з 400 дол. до 300 дол. за тройську унцію. Якщо згадати початок нового століття, то за період з 2000 по 2005 рр. ціни на золото з 300 дол. зросли всього на 425 дол. І лише починаючи з кінця 2007 року почалося запаморочливе зростання.

Теги: криза, інвестиції, золото

Юрій Сколотяний (3) 08 Листопад'11 (7 років тому)

Заморожений інвестклімат

Інвестиційна тема - одна з найбільш заяложених в інформаційному просторі - вже давно всім неабияк набридла. Здебільшого через відсутність на цій ниві хоч якихось значущих результатів. Рахунок у заявах чиновників про потреби сфер економіки, для яких є нагальними якісне оновлення та модернізація, вже давно пішов на десятки мільярдів доларів окремо і на сотні мільярдів - спільно. Реально ж залучувані в країну інвестиції залишаються мінімум на два порядки меншими. І якісного поліпшення ситуації в найближчому майбутньому, судячи з останніх "досягнень" як у зовнішньому, так і у внутрішньому просторі, годі й чекати.

Теги: інвестиції

Артем Румянцев (1) 21 Жовтень'11 (7 років тому)

10 кроків до фінансової свободи

Сьогодні більшість українців не мають чіткого фінансового плану. Ми витрачаємо дуже багато часу, щоб спланувати різноманітні аспекти нашого життя, такі як кар'єра, шлюб і виховання дітей, але більшість з нас не здатні створити найпростіший план для досягнення фінансових цілей.

Теги: інвестиції

15 Вересень'11 (8 років тому)

12 основних показників проекту Держбюджету-2012

У проект державного бюджету України на 2012 рік, затвердженого 14 вересня Кабінетом міністрів, уряд заклав ціну на російський газ по $415, інфляцію на рівні 7,9% і курс гривні в 8 грн/долар. Фокус.ua представляє 12 основних показників проекту Держбюджету-2012

26 Серпень'11 (8 років тому)

Незалежність. Постскриптум

24 серпня Україна святкувала своє 20-річчя. Події, що відбувалися на ювілеї, продемонстрували, що за весь час незалежності політична нація так і не сформувалась. Українці віддали перевагу концертам та відпочинку на морі і дачах пишним святкуванням чи політичним баталіям.

Ігор Воронцов (1) 16 Серпень'11 (8 років тому)

Приват пішов НАпролОМ

Спроба вивести з гри найбільш впливові фігури в правлінні виробника марганцевої руди та феросплавів "ОМ Holdings Ltd." стала черговим епізодом у боротьбі співвласника "Приватбанку" Геннадія Боголюбова за контроль над цією компанією. Попередні дії дніпропетровського підприємця виявилися безуспішними - незважаючи на багатий досвід участі "Привату" в корпоративних конфліктах.

Теги: фондова біржа, акції

Марк Поллок (2) 12 Серпень'11 (8 років тому)

Банкомати потрапили в мережі

Банки можуть зазнати багатомільйонних збитків у разі схвалення Верховною Радою законопроекту № 9045 про скасування комісійних зборів за послуги банківських автоматів. Учасники ринку незадоволені ініціативою депутата Андрія Шевченка, яка може призвести до подорожчання інших банківських продуктів. А в гіршому випадку - до повного зникнення мереж банкоматів через нерентабельність. При цьому парламентарії-колеги пана Шевченка також виступили проти цього документа, побоюючись, що на тлі передвиборної гонки проект можуть схвалити у зв'язку з його привабливістю для виборців.

02 Серпень'11 (8 років тому)

Чому українцям не щастить на Варшавській біржі

Компанії з українськими активами вперше перенесли свої розміщення на Варшавській фондовій біржі. Попит на Україну впав?

Теги: інвестор, фондова біржа

Марк Поллок (2) 27 Липень'11 (8 років тому)

Облігаційна відлига

За перше півріччя ринок облігацій зріс у 20 разів, відновивши 30% обсягу докризового періоду.

Теги: облігація

08 Липень'11 (8 років тому)

Як можна прискорити виплату страхового відшкодування

Всім автомобілістам відомі випадки відсутності оперативності у страхових компаній (СК) при виплаті відшкодувань своїм клієнтам. Але, виходячи зі своєї практики страхового брокера, можу стверджувати, що врегулювання страхових подій з виплатою відшкодування - це двосторонній процес, в якому, крім СК, активну роль повинен грати і Страхувальник.

RedTram Україна