Медведєв скаржиться на якість російських літаків

01 Квітень'11

Президент Росії, Дмитро Медведєв виразив своє незадоволення щодо якості нових літаків, виготовлених на російських підприємствах. Медведев знає про що говорить, переконався на особистому досвіді: проблеми з якістю виникли навіть в президентського лайнера, про це він заявив у п’ятницю на засіданні Ради безпеки.

Мова йде про президентський літак Ту-214, на якому президент літав кілька разів, під час останнього польоту виникли проблеми із стійкою шасі. Президент був неприємно здивований цією ситуацією. Зараз літак для експлуатації не придатний, його практично заново перебирають на заводі, щоб зрозуміти причину виниклих проблем. Тому недавно для коротких перельотів для президентського авіапарку був куплений літак Falcon, оскільки Ту-214, крім усього іншого, багато російських аеропортів не в змозі прийняти.

Медведев сказав вітчизняним авіавиробникам: «Потрібно більше працювати, а не гроші вимагати». Він підкреслив, що «нашим авіакомпаніям повинно бути вигідно купувати саме вітчизняні машини, але не будь-які».

Президент закликає російських авіавиробників конкурувати із зарубіжними компаніями по співвідношенню ціна-якість продукції. «Російські літаки не повинні програвати іноземним по характеристиках: ні по рівню шуму двигуна, ні по витраті палива, ні по дальності польоту», – сказав він.

За матеріалами Yahoo! Finance

Додати коментар
RedTram Україна