США займає третю позицію по інвестуванні в альтернативну енергетику

29 Березень'11

Теги: інвестиції

Сполучені Штати Америки знаходяться на третьому місці за об'ємом інвестицій в екологічно чисті види енергії.

Дослідницький фонд Pew Charitable Trusts в своїй доповіді «Хто переможе в гонці за екологічно чистими видами енергії» повідомляє, що у 2010 році Китай зайняв перше, Німеччина — друге, США — третє місце.

У 2009 році США йшли другими відразу після Китаю.

США за минулий рік вклала 34 млрд. доларів в дану область енергетики, що на 51% більше, ніж в 2009 році, але менше 54,4 млрд. доларів, які інвестував Китай і 41,2 млрд. доларів — Німеччина. Недостатньо розвинена енергетична політика країни знижує попит США на вітрову і сонячну енергію, а також на інші технології, говорять дослідники. Але США як і раніше лідирують в світі по ефективному використанню енергії (3,3 млрд. доларів інвестицій).

На думку Дженніфер Гренхолм, колишнього губернатора штату Мічіган і консультанта Pew Charitable Trusts, Китай зберігає за собою лідируючу позицію завдяки відлагодженій політиці, а не дешевій робочій силі. Німеччина, у свою чергу, має велику історію використання сонячної і інших альтернативних видів енергії. А зниження тарифів на дану енергію ще більше спонукає цю область до розвитку. Згідно докладу, 20 найбільш розвинених країн в 2010 році змогли вкласти в «зелені» енергетичні технології на 33% більше інвестицій (198 млрд. доларів) в порівнянні з 2009 роком. Ця цифра не включає витрати на наукові дослідження.

За матеріалами Yahoo! Finance

Додати коментар
RedTram Україна