Виступ Барака Обами у Торгівельній палаті США

08 Лютий'11

Теги: інвестиції

Барак Обама розпочав свій робочий тиждень виступом у Торгівельній палаті США. За останні два роки між головою адміністрації і спілкою лідерів ділового світу не було порозуміння. Особливо розбіжності стосувалися нової системи охорони здоров'я і фінансового регулювання. Зараз обидві сторони заявляють про бажання піти на компроміс.

Не раз у своїх попередніх інтерв'ю Обама підкреслював щодо змін у підходах адміністрації до вирішення непростих економічних проблем, що стоять перед країною. На перший план, за його словами, зараз виступають такі аспекти, як конкурентоспроможність, альтернативна енергетика та підприємливість. У цьому президент розраховує на розуміння і підтримку капітанів американської індустрії. У свою чергу, Торгівельна палата знизила потік критики на адресу президента.

Президент закликав бізнесменів інвестувати кошти в Америку, а не «сидіти» на готівкових резервах, які складають 2 трильйони доларів. «Ці вкладення забезпечать роботою не тільки нинішнє покоління, а й наших дітей та онуків », - сказав Обама. Зі своєї сторони він пообіцяв, що уряд прикладе усіх зусиль для навчання та перекваліфікації робочої сили з урахуванням потреб ринку, а також покращення інфраструктури.

За матеріалами Yahoo! Finance

Додати коментар
RedTram Україна