66 % інвесторів підримують Бернанке

04 Лютий'11

Теги: облігація, інвестор

Бен Бернанке подобається інвесторам як голова Федеральної резервної системи, але політика його не всіх влаштовує.

Згідно щоквартального глобального опитування Bloomberg, в якому брали участь 1000 інвесторів,в тому числі трейдери і аналітики, 66% з них позитивно оцінили 57-річного Бернанке, колишнього економіста Прінстонського університету. 31 % відноситься до нього негативно. Таким чином, Бернанке є популярнішим за його європейського колегу Жан-Клод Тріше, а також за всіх останніх світових політичних та економічних діячів, окрім канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Втім, це ніяк не впливає на незадоволеність інвесторами політикою, яку проводить Бен, а особливо його рішення купити облігацій на 600 млрд. доларів. Багато респондентів, а саме 35 %, говорять, що політика, відома як кількісне ослаблення, не мала істотного впливу на економіку; ще 33 % говорять, що викупи активів можуть спровокувати зростання інфляції. І лише 27 % вірять, що кількісне ослаблення скоротить безробіття і прискорить відновлення економіки.

Наскільки відомо на дводенному засіданні Федерального Комітету з відкритих ринків Бернанке і його колеги не мали наміру міняти програму викупу активів. Один із спостерігачів, Ніл Сосс - головний економіст Credit Suisse, сказав, що ФРС опублікує дані про деякі поліпшення в економіці, але знов повторно заявить, що додаткове стимулювання необхідне для зниження безробіття, яке зараз складає 9,4 %.

Метою програми Quantitative Easing (кількісне ослаблення) є збереження низьких процентних ставок і підтримка цін на активи, таких як іпотечні облігації і акції, сказав Бернанке.

За матеріалами Bloomberg

Додати коментар
RedTram Україна