Нові пенсійні реалії

25 Січень'11

Теги: пенсійний план, пенсія

Припустимо, що це 2020 рік, і ви вже майже на пенсії. Ви цілуєте свою дружину і йдете грати гольф, а вона допиває ранкову каву і йде гуляти. Зараз ви - працівник місцевого продуктового магазину, а дружина працює касиром не повний робочий день, щоб разом заробити гроші на своєму пенсійному рахунку.

Тим часом, ваші діти  піднімаються кар'єрними східцями, 15% їх валового доходу (в тому числі відповідні внески роботодавця) спрямовуються на їх пенсійні рахунки. Коли їх наймали, вони були автоматично зараховані у пенсійні плани компанії, а  їхні  пенсійні внески автоматично збільшуються на 2 % в рік і автоматично спрямовуються у фонди, враховуючи вік  і передбачувану дату виходу на пенсію. І якщо вони будуть дотримуватись такої схеми, зможуть забезпечити 80% і більше своїх пенсійних надходжень.

План хороший, але дослідження визнали цей план недосконалим. Головне завдання полягає в тому, як перетворити заощадження в доходний потік.

Філіп Любінскі - голова Інституту Стратегічного Розподілу в Денвері пропонує створити ваш персональний портфель, а це свого роду план на гру - як захистити частину своїх заощаджень при інвестуванні протягом довгострокового періоду. Ось декілька рекомендацій, як змінити ваші інвестиції за п'ять років до виходу на пенсію, щоб захистити ваш дохід протягом перших п'яти років перебування на пенсії - і як  балансувати  ваш портфель найближчі 25 років.

Якщо ви за 5 років до виходу на пенсію, то Вам потрібно:

Крок 1: Підсумуйте усі свої заощадження: складіть список вартості усіх ваших пенсійних рахунків.

Крок 2: Подивіться як вартість вашого портфеля зросте до пенсії: множимо на коефіцієнт 1,28 (передбачається 5% на рік).

Крок 3: Складіть список щомісячних пенсійних внесків, включаючи ваш персональний внесок.

Крок 4: Оцініть майбутню вартість внесків: множимо на 68 (передбачається 5% на рік).

Крок 5: Порахуйте загальну суму заощаджень:  підсумуйте пункти 2 та 4. Щоб оцінити  ваш річний пенсійний дохід з  ваших заощаджень, помножте отриману величину на 0,05.

Крок 6: Якщо річного доходу на пенсії, отриманого у пункті 5 є недостатньо, то величну. На яку ви бажаєте збільшити свій річний пенсійний дохід помножте на 15,6 і покладіть зараз на свій пенсійний рахунок.

За матеріалами: Yahoo! Finance

Додати коментар
RedTram Україна