Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

22 Березень'11 (7 років тому)

Ціни на вторинному ринку житла в США досягли найнижчого рівня

Продажі на вторинному ринку житла в США в лютому скоротилися на 9,6%, а ціни впали до найнижчого рівня, який спостерігався ще в 2002 році. Це вказує на те, що ринок залишається слабким.

Теги: нерухомість

18 Березень'11 (7 років тому)

Велика 7 продає ієну під час першої спільної інтервенції

Країни великої сімки домовилися про спільну інтервенцію на валютному ринку вперше, більш ніж за 10 років після зльоту японської валюти, щоб допомогти відновленню країни після землетрусу 11 березня.

15 Березень'11 (7 років тому)

Багатство – це 7,5 міліонів доларів

Скільки потрібно мати грошей, для того щоб почувати себе багатим в наш час? Згідно опитування, яке провело Fidelity Investments, достатньо 7, 5 міліонів доларів.

Теги: грошові засоби

11 Березень'11 (7 років тому)

Землетрус в Японії вдарив по страховому ринку

Акції деяких найбільших світових страхових компаній впали через землетрус і цунамі в Японії.

Теги: акції

01 Березень'11 (7 років тому)

Чому жіночі інвестиції більш успішні, ніж чоловічі

В середині лютого відома російська телеведуча Ксенія Собчак стала акціонером найбільшого мобільного ретейлера Росії — компанії "Евросеть". За словами самої Ксенії, вибрати даний об'єкт для вкладень було легко: вона добре знайома з керівниками компанії і повністю їм довіряє.

Теги: фондова біржа, акції, інвестиції

22 Лютий'11 (7 років тому)

Заворушення в Лівії призвели до підвищення ціни на нафту

22 лютого, в результаті торгів на Лондонській біржі вартість контрактів на квітень досягла майже 106 доларів за барель. Ціни на нафту демонструють позитивну динаміку на тлі розвитку політичної кризи в країнах Близького Сходу та Північної Африки.

18 Лютий'11 (7 років тому)

Великим американським банкам загрожують штрафні санкції

Американські банківські регулятори вивчили порядок надання банківських послуг з видачі іпотечних кредитів і виявили ряд серйозних проблем у сфері внутрішнього контролю в компаніях,тому чотирнадцяти великим банкам загрожують штрафні санкції.

Теги: кредит, банківська система

15 Лютий'11 (7 років тому)

Зацікавленість інвесторів акціями б’є рекорди

Інтерес інвесторів до акцій компаній досяг найвищого рівня за останні 10 років. Про це свідчать результати опитування проведеного BofA Merrill Lynch.

Теги: акції, інвестор

11 Лютий'11 (7 років тому)

Китай піднімає процентну ставку, намагаючись знизити інфляцію

Менш ніж за півтора місяця Китай вже вдруге піднімає процентну ставку. Таким способом влада країни намагається протистояти інфляції. В результаті цього, ставки по депозитах і кредитах піднімуться на 0,25 %.

Теги: депозит, кредит, інфляція

08 Лютий'11 (7 років тому)

Виступ Барака Обами у Торгівельній палаті США

Барак Обама розпочав свій робочий тиждень виступом у Торгівельній палаті США. За останні два роки між головою адміністрації і спілкою лідерів ділового світу не було порозуміння. Особливо розбіжності стосувалися нової системи охорони здоров'я і фінансового регулювання. Зараз обидві сторони заявляють про бажання піти на компроміс.

Теги: інвестиції

RedTram Україна