Підсумки спільного проекту КУА «КІНТО» і Київського інституту інвестиційного менеджменту

19 Травень'09

Теги: інвестиції, КІНТО, КУА

14 - 16 травня 2009 року Київський інститут інвестиційного менеджменту (КІІМ) підводив підсумки XIV-го Резидентного періоду, генеральним партнером якого виступила компанія з управління активами ВАТ «КІНТО». КУА «КІНТО» не вперше бере участь в подібних заходах, підтримуючи інтерес перспективної молоді до великого бізнесу.

Компанія з управління активами «КІНТО»
Відкрите акціонерне товариство


Інвестиційний бізнес – справа для послідовних оптимістів, це завжди
погляд за обрій
і спроба спрогнозувати майбутнє, яке просто так ніколи не трапляється –
воно створюється.

Темою даного Резидентного періоду стало управління активами, а саме питання оцінки діяльності недержавних пенсійних фондів, участі приватних підприємців в недержавному пенсійному забезпеченні і системі ризик менеджменту в КУА.

Резидентні періоди включають в себе розробку студентами КІІМ пропозицій і захист інвестиційних проектів, проведення стратегічного аналізу, обробку різних аспектів управління. Ці проекти передбачають попереднє здобуття інформації від компанії-партнера, з подальшою розробкою пропозицій і захистом проектів студентами.

Компанія «КІНТО» завжди була лідером нововведень і сучасних тенденцій. Очевидно, що саме свіжий погляд молодих інтелектуалів може вказати вірну дорогу в подоланні проблем і відкрити нові перспективи розвитку. Формулою успішного бізнесу є об'єднання сучасних креативних підходів з багатолітнім досвідом. Проекти студентів завжди викликають інтерес у представників бізнесу і влади своїми нестандартними підходами до вирішення економічних і соціальних проблем.

Вибираючи теми Резидентного періоду цього року, компанія «КІНТО», як генеральний партнер, керувалася сучасними реаліями. Сьогодні очевидно, що держава не може забезпечити більшій частині населення гідний рівень життя після виходу на пенсію. Тому, пенсійна тема, до якої ще 10 років тому молодь була байдужа, сьогодні викликає великий інтерес. І не дивно, що із запропонованих генеральним партнером тем, більшість сформованих студентами груп виявили цікавість саме до діяльності недержавних пенсійних фондів.

Члени жюрі, до складу якого увійшли три представники «КІНТО», вибрали групу-переможця конкурсу презентацій, але відзначили високий рівень, оригінальність ідей і творчий підхід всіх учасників.

За матеріалами www.kinto.com

RedTram Україна