RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

10 Квітень'09 (10 років тому)

Китайська економіка демонструє стійкі ознаки відновлення

Національне бюро статистики КНР опублікувало дані, згідно з якими індекс ділової впевненості виріс, разом з тим говориться і про скорочення спаду промислового виробництва, повідомляє Синьхуа.

Теги: індекс

10 Квітень'09 (10 років тому)

Доллар отправили на три буквы

Из-за приезда миссии МВФ "зеленый" существенно подешевел.

Теги: долар, гривня, НБУ, МВФ

10 Квітень'09 (10 років тому)

Курс купівлі долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

10.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.0700 UAH, що дешевше на 3.00 коп.

Теги: курс валют

10 Квітень'09 (10 років тому)

Президенти пройшлись по коридору

Учора в Баку відбулися переговори президента Віктора Ющенка і його азербайджанського колеги Ільхама Алієва. Голови держав обговорили перспективи програми "Східного партнерства" і домовилися вивчити можливість постачання в Європу каспійського газу. Про головне ж питання двосторонніх взаємин - постачання нафти для трубопроводу Одеса-Броди - президенти згадали лише мимохіть.

10 Квітень'09 (10 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 10.04.2009, складають:

Теги: золото

10 Квітень'09 (10 років тому)

Ставки за доларовими депозитами повзуть вниз

За останній місяць ставки за доларовими депозитами почали знижуватися, а кількість банків, що пропонують такий продукт - зменшуватися. Експерти відзначають, що протягом трьох місяців можливе зниження ставок і за депозитами у національній валюті.

Теги: долар, гривня, валюта, депозит

09 Квітень'09 (10 років тому)

Суслов гарантує

Держфінпослуг і НБУ створить робочу групу з Нацбанком, представниками страхового сектору, кредитних спілок, ФФС та інших організацій, щоб впровадити механізми підтримки ліквідності фінансових організацій. У першу чергу, буде вирішуватися питання створення фонду гарантування страхових виплат (ФГСВ).

Теги: депозит, НБУ

09 Квітень'09 (10 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

09.04.09 станом на 10:00 більшість київських Банків та Пунктів обміну валют (ПОВ) зберегли курс продажу й купівлі 1 USD на рівні вчорашнього дня. Курс купівлі склав 8.0000 UAH, продажу - 8.1000 UAH.

Теги: курс валют

09 Квітень'09 (10 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 09.04.2009, складають:

Теги: золото

09 Квітень'09 (10 років тому)

Ринок депозитів очікують зміни

Середня ставка за ощадними депозитами терміном на три місяці з початку року виросла більш ніж на 2% річних. Експерти при цьому очікують серйозних змін на ринку депозитів і пояснюють, що заяви окремих банків про приріст депозитного портфеля не відповідають дійсності.

Теги: депозит

RedTram Україна