RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

21 Лютий'09 (9 років тому)

Іноземці не можуть позбутися нерухомості на турецьких курортах

Покупці з-за кордону, переважно з Великобританії, в умовах іпотечної кризи виставляють на продаж свої будинки. Однак рівень купівельної активності залишається порівняно невисоким.

Теги: нерухомість

21 Лютий'09 (9 років тому)

Новий закон "Про акціонерні товариства" запізнився на декілька років?

Акціонери сумніваються в тому, що новий закон "Про акціонерні товариства" допоможе міноритарним акціонерам отримати значний прибуток від продажу акцій.

21 Лютий'09 (9 років тому)

Джордж Сорос порівняв фінансову кризу з розпадом СРСР

Американський мільярдер Джордж Сорос порівняв нинішню глобальну економічну кризу з розпадом СРСР за серйозністю наслідків для світової спільноти і заявив, що криза наразі не досягла "дна" і найближчим часом навряд чи досягне, повідомляє агентство Reuters.

Теги: криза

20 Лютий'09 (9 років тому)

Формирование инвестиционной среды и упорядочение финансового рынка –проблемы, обостренные кризисом

Председатель Государственного агентства Украины по инвестициям и инновациям (далее – Госинвестиций) Виктор Ивченко выступил на слушаниях в Комитете по вопросам экономической политики Верховной Рады Украины (далее –Комитет) по вопросу «О социально-экономическом положении в реальном секторе экономики и предложениях по антикризисным мероприятиям» 18 февраля 2009 года.

20 Лютий'09 (9 років тому)

Украинские банки довели доллар до 8,85 грн.

В последний рабочий день недели ряд украинских банков продает американский доллар по 8,85 гривень. Таковы данные, предоставленные ЛІГАБізнесІнформ 41 банком Киева и Киевской области.

Теги: долар

20 Лютий'09 (9 років тому)

Аналітики інвесткомпаній, що працюють в Україні, вважають малоймовірним її суверенний дефолт

Дефолт по публічному зовнішньому боргу України в 2009 році малоймовірний, тому українські облігації, оцінювані сьогодні інвесторами на близьких до дефолтного рівнях, є цікавим інструментом вкладення коштів, вважають аналітики інвестиційний компаній, що працюють в Україні.

Теги: дефолт

20 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

20.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.4500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.6500 UAH, що дорожче на 5.00 коп.

Теги: курс валют

20 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": У місцевих бюджетах виявлено дефіцит

У Контрольно-ревізійному управлінні (КРУ) повідомили про виявлення порушень при затвердженні місцевих бюджетів. На думку представників КРУ, місцеві органі влади перевищили контрольні показники Мінфіну і 22,7% бюджетів збільшили заплановані обсяги на 600 млн грн. Найбільше перевищення КРУ виявило в Ялті, Феодосії, Харкові, Севастополі, Кривому Розі і Чернігові.

Теги: бюджетування

19 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - вечірній огляд готівкових ринків

19.02.09 станом на 17:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.4500 UAH, що дорожче на 7.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.6000 UAH, що дорожче на 15.00 коп.

Теги: курс валют

19 Лютий'09 (9 років тому)

Готовність Німеччини підтримати сусідів по ЄС зміцнила курс євро

Курс євро виріс до американського долара на сьогоднішніх торгах у результаті того, що Німеччина заявила про готовність підтримати в кризі сусідів по Євросоюзу, повідомляє агентство Bloomberg.

Теги: курс валют

RedTram Україна