RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

24 Лютий'09 (9 років тому)

AIG загрожує банкрутство

Американська страхова компанія American International Group Inc. (AIG) може повідомити про рекордні збитки в історії США за IV квартал 2008 р.

24 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

24.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 9.1000 UAH, що дорожче на 10.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.5000 UAH, що дорожче на 30.00 коп.

Теги: курс валют

24 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Родовід відкрив вхід державі

Родовід Банк може стати першим українським банком, що добровільно погодився на входження держави у свій капітал. Але продаж акцій Міністерству фінансів не означає зрив угоди із групою компаній ISTIL, запевняють у банку. Учасники ринку сумніваються в успішності подвійної угоди, тому що новим акціонерам буде складно розділити сфери впливу. Однак входження держави в капітал Родовід Банку повинне заспокоїти вкладників, говорять банкіри.

Теги: банківська система, інвестор

24 Лютий'09 (9 років тому)

Провідні американські економісти вважають порятунок банків непотрібним

США не можуть перемогти економічну кризу звичними способами - витрачаючи занадто багато і зберігаючи занадто мало, - стверджують два авторитетні економісти, повідомляє Reuters.

Теги: банківська система, криза

23 Лютий'09 (9 років тому)

Імпорт не поступається експорту

Всупереч очікуванням експертів, у січні навіть із урахуванням незначного імпорту газу збереглося негативне сальдо зовнішнього товарообігу.

23 Лютий'09 (9 років тому)

Фонди на ти зі збитками

Більшості відкритих інвестиційних фондів, незважаючи на відтік у січні 15 млн грн, удалося завершити місяць без збитків. Фонди змогли утриматися від падіння на тлі зниження індексу ПФТС на 8,9% завдяки короткостроковим депозитам і вкладенням у держоблігації. Обвал фондового ринку в лютому, на думку учасників ринку, знову порушить позитивний тренд.

Теги: інвестиції, фондовий ринок

23 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

23.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.8000 UAH, що дешевше на 3.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.1500 UAH, що дорожче на 15.00 коп.

Теги: курс валют

23 Лютий'09 (9 років тому)

Китай збирається скуповувати іноземні нафтові компанії

Китай готується до нового етапу боротьби за глобальні ресурси, на якому він буде використовувати свої величезні валютні резерви для купівлі іноземних нафтогазових компаній, повідомляє Sunday Telegraph.

23 Лютий'09 (9 років тому)

Західні банки вливають в українські "дочки" 2 мільярда доларів

Міжнародні банки вливають у капітал своїх дочірніх кредитних організацій, що працюють в Україні, 2 мільярди доларів, повідомляє The Financial Times.

Теги: капітал

22 Лютий'09 (9 років тому)

Бразилія і Китай підписали угоду про постачання нафти в обмін на інвестиції

Бразилія і Китай підписали в четвер попередню угоду про постачання від 100 тис. до 160 тис. барелів бразильської нафти на день в обмін на майбутні китайські інвестиції в освоєння нафтових родовищ, повідомляє Reuters.

Теги: інвестиції

RedTram Україна