RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

30 Грудень'08 (9 років тому)

Курс долара підвищився - вечірній огляд готівкових ринків

30.12.08 станом на 17:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0000 UAH, що дорожче на 40.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.3000 UAH, що дорожче на 20.00 коп.

30 Грудень'08 (9 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

30.12.08 станом на 10:00 більшість київських Банків та Пунктів обміну валют (ПОВ) зберегли курс продажу й купівлі 1 USD на рівні вчорашнього дня. Курс купівлі склав 7.6000 UAH, продажу - 8.1000 UAH.

30 Грудень'08 (9 років тому)

Міністр знепритомніла, доповідаючи про стан економіки

Чи то фізіологічні причини, чи то морально-психологічні, чи то загальна вразливість натури зробили несподіваний ефект на 29-річну Олександру Смирнову, в.о. міністра економіки Калінінградської області, що у прямому телеефірі в Калінінграді взяла та й зомліла.

29 Грудень'08 (9 років тому)

Українці назвали загрозу 2009 року

Головною загрозою 2009 року українці вважають економічний занепад. 86,8% дорослого населення очікують, що наступний рік принесе рецесію.

29 Грудень'08 (9 років тому)

Курс долара підвищився - денний огляд готівкових ринків

29.12.08 станом на 14:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.6500 UAH, що дорожче на 15.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 7.9000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

28 Грудень'08 (9 років тому)

Думки про гроші "запалюють" мозок

Як блискучі значки долара проносяться в очах мультиплікаційних героїв типу Скруджа Макдака, точно так само думки про гроші "запалюють" візуальні області мозку, виявили американські вчені.

28 Грудень'08 (9 років тому)

Комісія цінних паперів і бірж США (SEC) знизила темпи роботи

Влада США в цей час ініціює набагато менше розслідувань справ про фінансові махінації з акціями, ніж 8 років тому, що змушує задуматися, чи не було регулювання фінсектора з боку адміністрації президента Буша занадто м'яким, відзначає газета International Herald Tribune.

27 Грудень'08 (9 років тому)

Голова Мінфіну закликає банки реструктурувати борги позичальників

Міністр фінансів України Віктор Пинзеник закликає комерційні банки реструктурувати борги позичальників за кредитами і запропонувати боржникам більш вигідні умови погашення кредитів.

27 Грудень'08 (9 років тому)

Міністр фінансів очікує лише погіршення економічних прогнозів

Міністр фінансів України Віктор Пинзеник очікує лише погіршення економічних прогнозів у найближчі місяці, але вірить, що з економічної кризи не так складно вийти.

26 Грудень'08 (9 років тому)

Кабмін пропонує підвищити ефективність регулювання експортно-імпортних відносин

Кабінет міністрів України пропонує підвищити ефективність регулювання експортно-імпортних відносин. Про це говориться в проекті програми діяльності уряду з подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи.

RedTram Україна