RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

26 Січень'09 (9 років тому)

Рада звільнила Стельмаха

Верховна рада звільнила Володимира Стельмаха з посади голови НБУ.

26 Січень'09 (9 років тому)

Тимошенко впевнена, що з липня криза почне відступати

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що згідно з позитивними прогнозами експертів щодо стабілізації на світовому фінансовому ринку, криза піде на спад у другому півріччі цього року.

26 Січень'09 (9 років тому)

Фондовий ринок українізувався

Внаслідок істотного падіння фондового ринку торік активи відкритих інвестиційних фондів упали в ціні на 70%. На думку учасників ринку, незважаючи на те, що інвестиційні рішення нерезидентів уже не впливають на український фондовий ринок, не варто очікувати його пожвавлення в 2009 році раніше III кварталу.

26 Січень'09 (9 років тому)

Експерт: Криза знищить прагнення до прибутку як такого

Сучасна економіка, заснована на збільшенні споживання і максимізації прибутку, з кризи вже не вийде, вважає кандидат економічних наук Костянтин Двойних.

25 Січень'09 (9 років тому)

Ціни на кіпрське житло чинять опір кризі

В 2008 році ціни на житлову нерухомість Кіпру демонстрували зростання, яке тривало до листопада. Деяке зниження відзначене лише в останньому місяці минулого року.

24 Січень'09 (9 років тому)

Експерти: Падіння на фондових ринках продовжиться, інвесторам варто вкладати у Китай

Курс акцій буде падати по всьому світові через скорочення попиту з боку Китаю, тому що економічне зростання у третій за розміром економіці світу уповільнюється, вважає професор Нью-Йоркського університету Ноурель Рубіні, що передбачив початок торішньої фінансової кризи. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

23 Січень'09 (9 років тому)

Штрафи за фондові махінації стали більшими

Державна комісія цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) із труднощами справляється з величезним обсягом роботи.

23 Січень'09 (9 років тому)

Нацбанк провів валютну операцію

Національний банк здешевив вартість своїх обмінних операцій, щоб зробити вигідною для банків торгівлю неконвертованими валютами: тарифи на операції з конвертації всіх діючих у світі валют знижені в п'ять разів - до 0,1%.

23 Січень'09 (9 років тому)

Курс доллара повысился - дневной обзор наличных рынков

23.01.09 состоянием на 14:00 киевские Банки и Пункты обмена валют (ПОВ) наиболее часто покупают 1 USD по цене 8.1500 UAH, что дороже на 20.00 коп. чем вчера и предлагают по цене 8.4000 UAH, что дороже на 30.00 коп.

23 Січень'09 (9 років тому)

Великобританія на межі дефолту

Зусилля держави, спрямовані на порятунок банківського сектору Великобританії, спровокували страхи швидкого настання дефолту. Провідні економісти та інвестори попереджають, що незабаром країна може розоритися.

RedTram Україна