RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

13 Лютий'09 (9 років тому)

Експерти: Японська економіка впаде до рівня 1974 року

За прогнозами групи експертів, японська економіка може показати рекордні показники падіння за підсумками четвертого кварталу 2008 року, пише asahi.com.

Теги: криза

12 Лютий'09 (9 років тому)

Росія увійшла в трійку кращих фондових ринків за 2009 рік

Фондові ринки Бразилії, Китаю і Росії стали єдиними у світі, яким з початку 2009 року вдалося показати зростання понад 8 відсотків, повідомляє Bloomberg. За оцінками економістів, це говорить про значну стійкість компаній країн БРІК (чотирьох найбільших держав, що розвиваються, - Бразилії, Росії, Індії та Китаю).

Теги: фондовий ринок

12 Лютий'09 (9 років тому)

"Кредит-Рейтинг": НБУ послаблює контроль за діяльністю банків

Національним банком України було прийнято постанову №49 "Про окремі питання діяльності банків", відповідно до якої послаблюються регуляторні вимоги до банківських установ.

Теги: НБУ

12 Лютий'09 (9 років тому)

Ставки по депозитах для юридичних осіб почали стрімке зростання

Середні ставки по депозитах для юридичних осіб з правом поповнення і часткового зняття виросли за місяць на 1,4%. Експерти стверджують, що справжні ставки ще вище, ніж заявлені банками, і зростання продовжиться ще кілька місяців.

Теги: депозит

12 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

12.02.09 станом на 10:00 більшість київських Банків та Пунктів обміну валют (ПОВ) зберегли курс продажу й купівлі 1 USD на рівні вчорашнього дня. Курс купівлі склав 8.2000 UAH, продажу - 8.3000 UAH.

Теги: курс валют

12 Лютий'09 (9 років тому)

Експерти: Кредити на первинну нерухомість повернуться через два роки

Іпотечні кредити на купівлю житла на первинному ринку сьогодні видають лише два банки. Експерти вважають, що кредитування первинки в колишніх обсягах не відновиться до 2011 року, і навіть три мільярди гривень, обіцяні урядом, не врятують галузь.

Теги: кредит

11 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - денний огляд готівкових ринків

11.02.09 станом на 14:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2000 UAH, що дешевше на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.3000 UAH, що дешевше на 5.00 коп.

Теги: курс валют

11 Лютий'09 (9 років тому)

Бернанке впевнений, що дії ФРС йдуть на користь економіці США

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) США Бен Бернанке впевнений, що надзвичайні програми допомоги кредитному та банківському сектору, незважаючи на численність негативних економічних новин, приносять свої плоди. "Ми вважаємо, що ці програми приносять гарні результати", - цитує Reuters звернення Бернаке до фінансового комітету Палати представників.

Теги: криза, кредит

11 Лютий'09 (9 років тому)

Гейтнер: Фінансова система США серйозно пошкоджена і потребує підтримки

Міністр фінансів США Тімоті Гейтнер заявив про те, що американська фінансова система серйозно ушкоджена і потребує більшої підтримки з боку уряду для того, що вона могла уникнути повного краху, повідомляє Bloomberg.

RedTram Україна