RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

31 Березень'09 (9 років тому)

Нацбанк: Дефіцит долара знижується

Національний банк відзначає зміцнення курсу гривні на готівковому і безготівковому ринку після початку проведення валютних аукціонів для погашення позичальниками валютних кредитів. Про це говориться в повідомленні НБУ.

Теги: курс валют, долар, кредит, гривня, валюта, НБУ

30 Березень'09 (9 років тому)

Країни G20 мають намір утриматися від девальвації національних валют

Країни "великої двадцятки" (G20) готові до того, щоб утриматися від реалізації заходів фінансово-бюджетної політики, які можуть негативно вплинути на економіку інших країн.

Теги: валюта, девальвація

30 Березень'09 (9 років тому)

Банкам наказали довго жити

Відсутність чітких критеріїв рекапіталізації комерційних банків уже стала причиною розладу між Національним банком і Мінфіном.

Теги: НБУ

30 Березень'09 (9 років тому)

Колекторів піддали корекції

Мінюст відмовився від ідеї заборонити діяльність колекторських компаній. У п'ятницю міністерство завершило розробку пакета документів про ліцензування колекторів. Учасники ринку згодні на регулювання їх бізнесу, але побоюються, що одержання ліцензій займе роки і вони не зможуть працювати весь цей період.

30 Березень'09 (9 років тому)

Курс купівлі долара знизився - огляд готівкових ринків

30.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2000 UAH, що дешевше на 3.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.3000 UAH, що дорожче на 2.50 коп.

Теги: курс валют

30 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 30.03.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

29 Березень'09 (9 років тому)

Рада не знає, що робити із заставними квартирами?

Асоціація "Український кредитно-банківський союз" вважає недоцільним введення Верховною Радою мораторію на відчуження нерухомості, що перебуває в заставі в банків. Про це говориться в повідомленні УКБС. Асоціація виступає проти прийняття парламентом відповідного законопроекту №3459-1, який перебуває на доопрацюванні в парламентському комітеті з питань фінансів і банківської діяльності.

Теги: банківська система, нерухомість

29 Березень'09 (9 років тому)

Ангела Меркель: У ЄС і США нема розбіжностей щодо шляхів виходу з кризи

У Євросоюзу і США немає серйозних розбіжностей відносно шляхів виходу із глобальної кризи. Таку думку висловила в опублікованому в суботу інтерв'ю газеті Financial Times канцлер Німеччини Ангела Меркель напередодні саміту G20 у Лондоні.

Теги: криза, фінансовий ринок

28 Березень'09 (9 років тому)

Вчені довели, що гроші діють як наркотик

Гроші діють на людину як наркотик - і навіть сама думка про підвищення зарплати приводить до порушення в певних відділах головного мозку, пише The Independent, посилаючись на дані дослідження.

Теги: інфляція

28 Березень'09 (9 років тому)

Сорос: Провал саміту G20 загрожує глобальною економічною катастрофою

Британії, можливо, доведеться просити величезний кредит у Міжнародного валютного фонду, заявив в інтерв'ю, опублікованому 28 березня в Times, відомий фінансист Джордж Сорос.

Теги: криза, облігація, МВФ, кредит, банківська система

RedTram Україна