RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

16 Лютий'09 (9 років тому)

Нацбанк заставил банкиров снизить курс доллара. Реакция рынка была незамедлительной: банкиры разделили стоимость доллара, приобретаемого на безналичном рынке, на две составляющие

НБУ на прошлой неделе нажал на валютчиков. Как только на межбанке прекратились курсовые колебания и котировки на валютных торгах в понедельник–среду закрепились на 8,2 грн./$, регулятор разразился гневным письмом. «Нацбанк выражает глубокую обеспокоенность действиями финучреждений, которые осуществляют валютные операции по курсам, которые значительно превышают средневзвешенный курс рынка. Начиная с 11 февраля 2009 г. временно не будет продавать инвалюту банкам, которые осуществляют валютные операции по курсу, превышающему среднерыночный», — говорилось в письме НБУ №38-012/896-2112. Этим же документом центробанк пообещал приостанавливать действие генсоглашения об осуществлении операций на межбанке и применять другие санкции к финучреждениям, систематически завышающим курсы.

Теги: НБУ

16 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

16.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.1500 UAH, що дешевше на 4.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.2500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

16 Лютий'09 (9 років тому)

Екс-голова Ощадбанку: Управляти банком повинен уряд

Інтереси власників у державних банках повинен представляти уряд, вважає член наглядової ради Ощадбанку, екс-голова банку Олександр Морозов.

16 Лютий'09 (9 років тому)

Морозов: Пріоритетом Ощадбанка повинна стати робота з вкладами фізичних осіб

Пріоритетом діяльності Ощадбанка повинна стати робота з вкладами фізичних осіб, оскільки Ощадбанк є сьогодні ощадним тільки за назвою, а не по суті, - заявив член наглядової ради Ощадбанку, екс-голова банку Олександр Морозов.

14 Лютий'09 (9 років тому)

Китай выйдет из кризиса раньше других - Bloomberg

По мнению 14 экспертов, опрошенных агентством Bloomberg, раньше антикризисных мер в других странах мира положительное воздействие на экономику может оказать план властей Китая.

Теги: криза

14 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Гроші потрапили під скорочення

Обсяг грошей в економіці в січні скоротився більше від звичайного - падіння на 4,6% виявилося максимальним з 2001 року.

Теги: НБУ, криза

13 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - вечірній огляд готівкових ринків

13.02.09 станом на 17:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.1500 UAH, що дешевше на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.2700 UAH, що дешевше на 3.00 коп.

Теги: курс валют

13 Лютий'09 (9 років тому)

Джоджик: Новий міністр фінансів не повинен повторювати помилки попереднього

Безконтрольна емісія грошей – це очевидний крок до економічної прірви, що й підтвердив своєю відставкою та її обґрунтуванням міністр фінансів. Таку думку висловив народний депутат України від блоку НУ-НС Ярослав Джоджик.

13 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - денний огляд готівкових ринків

13.02.09 станом на 14:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.1500 UAH, що дешевше на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.2700 UAH, що дешевше на 3.00 коп.

Теги: курс валют

13 Лютий'09 (9 років тому)

Інвестбанки пішли у мінус

Найбільші європейські інвестиційні банки KBC Group і Credit Suisse одержали рекордні збитки в IV кварталі 2008 року. Їхні українські "дочки" поки не відчули змін у стратегіях розвитку. Але, на думку експертів, їх очікує скорочення інвестицій через високі ризики українського ринку.

Теги: інвестиції

RedTram Україна