RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

20 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": У місцевих бюджетах виявлено дефіцит

У Контрольно-ревізійному управлінні (КРУ) повідомили про виявлення порушень при затвердженні місцевих бюджетів. На думку представників КРУ, місцеві органі влади перевищили контрольні показники Мінфіну і 22,7% бюджетів збільшили заплановані обсяги на 600 млн грн. Найбільше перевищення КРУ виявило в Ялті, Феодосії, Харкові, Севастополі, Кривому Розі і Чернігові.

Теги: бюджетування

19 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - вечірній огляд готівкових ринків

19.02.09 станом на 17:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.4500 UAH, що дорожче на 7.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.6000 UAH, що дорожче на 15.00 коп.

Теги: курс валют

19 Лютий'09 (9 років тому)

Готовність Німеччини підтримати сусідів по ЄС зміцнила курс євро

Курс євро виріс до американського долара на сьогоднішніх торгах у результаті того, що Німеччина заявила про готовність підтримати в кризі сусідів по Євросоюзу, повідомляє агентство Bloomberg.

Теги: курс валют

19 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Ввідна пропозиція

Кабінет міністрів спростив процедуру рекапіталізації банків державою. Тепер банки зможуть отримати кошти, і не передаючи Мінфіну контрольний пакет акцій.

Теги: НБУ

19 Лютий'09 (9 років тому)

НБУ не выпустит валюту. Национальный банк не станет облегчать условия покупки украинцами еврооблигаций

Напротив, ему следует сделать эту процедуру еще сложнее. Об этом сообщила заместитель директора департамента валютного регулирования НБУ Анна Николаева. «Те объемы валюты, которые поступят на рынок в случае массированной выдачи лицензий, будут катастрофическими»,— отметила она.

Теги: валюта, НБУ

19 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

19.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.3500 UAH, що дешевше на 3.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.5000 UAH, що дорожче на 5.00 коп.

Теги: курс валют

18 Лютий'09 (9 років тому)

Джоджик: Для подолання кризи потрібно підтримати малий бізнес

Для подолання кризи потрібно підтримати малий бізнес. І не тільки формально, але й реально. Таку думку висловив народний депутат України від блоку НУ-НС, член бюджетного комітету ВР Ярослав Джоджик, коментуючи заяву прем'єр-міністра України про намір підписати Європейську хартію для малого підприємництва.

Теги: криза

18 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

18.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2800 UAH, що дорожче на 8.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.3500 UAH, що дорожче на 5.00 коп.

Теги: курс валют

18 Лютий'09 (9 років тому)

Аналітики: Гривня впаде на 19% за півроку

Українська гривня може втратити 19% відносно долара протягом найближчих шести місяців, оскільки ослаблення економіки і дефіцит іноземних інвестицій змушують країну відмовитися від управління своєю валютою. Про це свідчить середньозважений прогноз п'яти аналітиків, опитаних агентством Bloomberg.

Теги: гривня

18 Лютий'09 (9 років тому)

Греція починає боротьбу за іноземних інвесторів

Уряд Греції планує масштабну кампанію із залучення інвесторів з Азії і США, повідомляє Financial Times.

Теги: інвестор

RedTram Україна