RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

25 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Проблемний кредит

Кабінет міністрів визнав наявність проблем з одержанням другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) у розмірі $1,845 млрд, заявивши, що виходом із ситуації буде підписання спеціальної заяви президента і прем'єр-міністра, яке блокує Віктор Ющенко.

Теги: кредит

24 Лютий'09 (9 років тому)

Експерти: Банківський сектор США тисне на ринки

У понеділок головний індекс українського фондового ринку піднявся на 0,9%. У кошику індексу ПФТС спостерігалася змішана динаміка – п'ять компонентів продемонстрували зростання, у той час як чотири складові рухалися по спадній. Про це повідомили експерти компанії Foyil Securities.

Теги: банківська система, фондовий ринок

24 Лютий'09 (9 років тому)

AIG загрожує банкрутство

Американська страхова компанія American International Group Inc. (AIG) може повідомити про рекордні збитки в історії США за IV квартал 2008 р.

24 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

24.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 9.1000 UAH, що дорожче на 10.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.5000 UAH, що дорожче на 30.00 коп.

Теги: курс валют

24 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Родовід відкрив вхід державі

Родовід Банк може стати першим українським банком, що добровільно погодився на входження держави у свій капітал. Але продаж акцій Міністерству фінансів не означає зрив угоди із групою компаній ISTIL, запевняють у банку. Учасники ринку сумніваються в успішності подвійної угоди, тому що новим акціонерам буде складно розділити сфери впливу. Однак входження держави в капітал Родовід Банку повинне заспокоїти вкладників, говорять банкіри.

Теги: банківська система, інвестор

24 Лютий'09 (9 років тому)

Провідні американські економісти вважають порятунок банків непотрібним

США не можуть перемогти економічну кризу звичними способами - витрачаючи занадто багато і зберігаючи занадто мало, - стверджують два авторитетні економісти, повідомляє Reuters.

Теги: банківська система, криза

23 Лютий'09 (9 років тому)

Імпорт не поступається експорту

Всупереч очікуванням експертів, у січні навіть із урахуванням незначного імпорту газу збереглося негативне сальдо зовнішнього товарообігу.

23 Лютий'09 (9 років тому)

Фонди на ти зі збитками

Більшості відкритих інвестиційних фондів, незважаючи на відтік у січні 15 млн грн, удалося завершити місяць без збитків. Фонди змогли утриматися від падіння на тлі зниження індексу ПФТС на 8,9% завдяки короткостроковим депозитам і вкладенням у держоблігації. Обвал фондового ринку в лютому, на думку учасників ринку, знову порушить позитивний тренд.

Теги: інвестиції, фондовий ринок

23 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

23.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.8000 UAH, що дешевше на 3.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.1500 UAH, що дорожче на 15.00 коп.

Теги: курс валют

RedTram Україна