RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

01 Квітень'09 (9 років тому)

Довга дорога до вкладу

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг готує зміни в законодавство щодо скасування автоматичної пролонгації депозитних договорів. Банки не бачать у цьому сенсу.

Теги: депозит, банківська система

01 Квітень'09 (9 років тому)

Курс купівлі долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

01.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2500 UAH, що дорожче на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.2800 UAH, що дешевше на 2.00 коп.

Теги: курс валют

01 Квітень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 01.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

31 Березень'09 (9 років тому)

Курс купівлі долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

31.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.2800 UAH, що дешевше на 2.00 коп.

Теги: курс валют

31 Березень'09 (9 років тому)

"Ъ": Світовий банк малює чорними барвами

Світовий банк (СБ) очікує в 2009 році падіння світової економіки на 1,7%, заявив головний економіст СБ по Росії Желько Богетич. Цей прогноз виявився більш песимістичним, ніж МВФ – падіння світового ВВП на 0,6%. Спад світової торгівлі складе 6,1%, уточнили у СБ. Ще в грудні 2008 року СБ прогнозував зростання світової економіки в 2009 році на 0,9% і зниження торгівлі на 2,1%. "Стан світової економіки погіршується значно швидше, ніж це очікувалося три-чотири місяці тому", - заявив пан Богетич.

Теги: капітал, криза

31 Березень'09 (9 років тому)

Українцям пропонують банкрутство як вихід з кризи

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, який дозволяє застосовувати процедуру банкрутства до фізичних осіб. Його автором виступив депутат від БЮТ Валерій Писаренко. Згідно із проектом, процедуру банкрутства зможуть ініціювати як кредитор, так і сам боржник.

Теги: криза

31 Березень'09 (9 років тому)

"Ъ": НБУ обмежив операції з валютою трьом банкам

За підсумками масової перевірки кредитних установ на причетність до валютних спекуляцій Національний банк зміг застосувати санкції тільки до трьох невеликих банків. Партнер-Банку і Сигмабанку він заборонив протягом півроку торгувати із НБУ, а банк "Преміум" позбавив доступу до міжбанківського ринку. Ці банки не зізнаються в спекуляціях. Але в кожному разі Нацбанк надовго зіпсував їм імідж, вважають банкіри.

Теги: валюта, НБУ

31 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 31.03.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

31 Березень'09 (9 років тому)

Нацбанк: Дефіцит долара знижується

Національний банк відзначає зміцнення курсу гривні на готівковому і безготівковому ринку після початку проведення валютних аукціонів для погашення позичальниками валютних кредитів. Про це говориться в повідомленні НБУ.

Теги: курс валют, долар, кредит, гривня, валюта, НБУ

30 Березень'09 (9 років тому)

Країни G20 мають намір утриматися від девальвації національних валют

Країни "великої двадцятки" (G20) готові до того, щоб утриматися від реалізації заходів фінансово-бюджетної політики, які можуть негативно вплинути на економіку інших країн.

Теги: валюта, девальвація

RedTram Україна