RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

02 Березень'09 (9 років тому)

"Ъ": ЄС не допоможе економікам країн Східної Європи і Балтії

У Брюсселі пройшов екстрений саміт Євросоюзу, присвячений заходам боротьби з економічною кризою. Зустріч лідерів ЄС у Брюсселі стала прелюдією до наміченого на 2 квітня в Лондоні саміту G20, під час якого ЄС має намір продемонструвати новому президентові США Бараку Обамі єдину позицію щодо проблеми виходу з економічної кризи.

Теги: криза

02 Березень'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

02.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.5000 UAH, що дешевше на 10.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.0000 UAH, що дорожче на 20.00 коп.

Теги: курс валют

02 Березень'09 (9 років тому)

"Ъ": Інформація про позичальників залишиться у банках

Міністерство юстиції заборонило банкам передавати колекторам інформацію про позичальників, скасувавши 27 лютого державну реєстрацію п. 2 постанови НБУ №428 від 9 листопада 2006 року, що змінював "Правила схоронності, захисту, використання і розкриття банківської таємниці".

02 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 02.03.2009, складають:

Теги: золото

01 Березень'09 (9 років тому)

Перед кризою всі рівні

В Україні ще наприкінці осені були підприємства, що не відчули на собі вплив фінансової кризи. Усього декілька місяців знадобилося для того, щоб їх не залишилося зовсім, заявили в аудиторській компанії Ernst & Young.

Теги: криза

28 Лютий'09 (9 років тому)

Українці обмінюють депозити на квартири та автомобілі

В Україні з'явилася біржа, на якій можна обміняти банківський вклад не тільки на автомобіль або квартиру, але навіть на торговий центр, пише газета «Сьогодні». На цій біржі також допускається продаж цих вкладів з дисконтом.

Теги: депозит

27 Лютий'09 (9 років тому)

Доллару осталось гулять несколько месяцев?

После того как курс продажи наличного доллара в некоторых банках достиг червонца, народ тут же сочинил анекдот: в магазин "Все по 15 гривен" завезли доллары. Шутка, конечно, грустная, но она отражает пессимистичные ожидания украинцев. В чем же причины резкого подорожания доллара и чем это грозит простым украинцам?

27 Лютий'09 (9 років тому)

Ціна золота в банках знизилася

27.02.09 станом на 14:00 в Київських банках середня ціна продажу злитку золота номіналом 100 гр. склала 27670.56 грн. (276.71 UAH за 1 гр.), що менше на 5.22% у порівнянні з попереднім днем.

Теги: золото

27 Лютий'09 (9 років тому)

Банки позбуваються від висяків

Українські банки проробляють механізми скидання з балансів проблемної заборгованості. Про це повідомили джерела у великих банках.

Теги: кредит

RedTram Україна