RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

25 Лютий'09 (9 років тому)

Аналитики: Гривна упадет на 19% за полгода

Украинская гривна может потерять 19% по отношению к доллару на протяжении ближайших шести месяцев, поскольку ослабление экономики и дефицит иностранных инвестиций вынуждают страну отказаться от управления своей валютой. Об этом свидетельствует средневзвешенный прогноз пяти аналитиков, опрошенных агентством Bloomberg.

25 Лютий'09 (9 років тому)

Нацбанк проговорився, до якого рівня впаде гривня

Макроекономічні прогнози на 2009 р. передбачають знецінювання гривні на 30%.

Теги: гривня, НБУ

25 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

25.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 9.4000 UAH, що дорожче на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.7000 UAH, що дорожче на 20.00 коп.

Теги: курс валют

25 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Проблемний кредит

Кабінет міністрів визнав наявність проблем з одержанням другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) у розмірі $1,845 млрд, заявивши, що виходом із ситуації буде підписання спеціальної заяви президента і прем'єр-міністра, яке блокує Віктор Ющенко.

Теги: кредит

24 Лютий'09 (9 років тому)

Експерти: Банківський сектор США тисне на ринки

У понеділок головний індекс українського фондового ринку піднявся на 0,9%. У кошику індексу ПФТС спостерігалася змішана динаміка – п'ять компонентів продемонстрували зростання, у той час як чотири складові рухалися по спадній. Про це повідомили експерти компанії Foyil Securities.

Теги: банківська система, фондовий ринок

24 Лютий'09 (9 років тому)

AIG загрожує банкрутство

Американська страхова компанія American International Group Inc. (AIG) може повідомити про рекордні збитки в історії США за IV квартал 2008 р.

24 Лютий'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

24.02.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 9.1000 UAH, що дорожче на 10.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 9.5000 UAH, що дорожче на 30.00 коп.

Теги: курс валют

24 Лютий'09 (9 років тому)

"Ъ": Родовід відкрив вхід державі

Родовід Банк може стати першим українським банком, що добровільно погодився на входження держави у свій капітал. Але продаж акцій Міністерству фінансів не означає зрив угоди із групою компаній ISTIL, запевняють у банку. Учасники ринку сумніваються в успішності подвійної угоди, тому що новим акціонерам буде складно розділити сфери впливу. Однак входження держави в капітал Родовід Банку повинне заспокоїти вкладників, говорять банкіри.

Теги: банківська система, інвестор

24 Лютий'09 (9 років тому)

Провідні американські економісти вважають порятунок банків непотрібним

США не можуть перемогти економічну кризу звичними способами - витрачаючи занадто багато і зберігаючи занадто мало, - стверджують два авторитетні економісти, повідомляє Reuters.

Теги: банківська система, криза

RedTram Україна