RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

21 Квітень'09 (9 років тому)

Инвестиции в банки и ценные бумаги все еще рискованны

Инвестиционная идея: вкладывать средства в банки и ценные бумаги по-прежнему крайне рискованно. Большинство населения все еще не доверяет банкам из-за опасения не увидеть своих денег даже после истечения срока депозита. В период кризиса лучше инвестировать в недвижимость и золото.

Теги: нерухомість, акції, інвестиції

21 Квітень'09 (9 років тому)

Курс купівлі долара збережений без змін - огляд готівкових ринків

21.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0300 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.1000 UAH, що дорожче на 1.00 коп.

Теги: курс валют

21 Квітень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 21.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

21 Квітень'09 (9 років тому)

Гірше від Росії з кризою бореться тільки Україна

Антикризові заходи уряду РФ найменш результативні, вважають експерти російської аудиторської компанії ФБК (Фінансові і бухгалтерські консультанти), що розрахували Індекс антикризової ефективності для восьми країн. Гірше від Росії із кризою бореться тільки Україна.

Теги: криза

20 Квітень'09 (9 років тому)

Криза нас не повинна стосуватися

У середовищі вітчизняних олігархів, бізнесменів і різного роду роботодавців прийнято списувати всі проблеми і безладдя на кризу.

Теги: криза

20 Квітень'09 (9 років тому)

Інфляція в голові

Мільярдні пакети держдопомоги йдуть один за іншим. Уряди виділяють усе більше коштів на підтримку кон'юнктури. Суми, які раніше вважалися непід'ємними, сьогодні стають звичайним явищем, але почуття реальності при їхньому сприйнятті втрачається.

Теги: інфляція

19 Квітень'09 (9 років тому)

Іноземні ЗМІ: Після кризи українці не понесуть гроші у банки

Світова фінансова криза боляче вдарила по простих українцях: люди страждають від інфляції, їх заощадження виявилися замороженими. Довіра до банків зійшла нанівець.

Теги: криза, кредит, девальвація, банківська система

19 Квітень'09 (9 років тому)

Бернанке: Фінансові новації корисні, але повинні регулюватися

Голова Федеральної резервної системи США Бен Бернанке заявив, що фінансові новації корисні для економіки, але повинні супроводжуватися адекватним регулюванням, повідомляє Associated Press.

Теги: кредит, криза

19 Квітень'09 (9 років тому)

Китай інвестує 10 млрд доларів у АСЕАН

Китай планує направити до 10 млрд доларів на фінансування інфраструктурних проектів у регіоні АСЕАН, повідомляє Reuters. Таку заяву зробив прем'єр-міністр Китаю Вень Цзябао.

Теги: інвестиції

18 Квітень'09 (9 років тому)

Експерт: Україна має відійти від практики безкінечного викачування грошей з інвесторів

Україна має відійти від практики безкінечного викачування грошей з інвесторів і змінити ставлення до бізнесу і суспільних інтересів, вважає заступник голови Комітету підприємців Львівщини Андрій Гринчук.

Теги: інвестиції, інвестор

RedTram Україна