RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

23 Квітень'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

23.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0300 UAH, що дешевше на 2.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.0800 UAH, що дешевше на 1.00 коп.

Теги: курс валют

23 Квітень'09 (9 років тому)

Рекапіталізація на жорстких умовах

Світовий банк (СБ) визначив перелік умов, які повинна виконати Україна для одержання кредиту у розмірі $750 млн на підтримку фінансового сектору. Щоб уже в травні держбюджет одержав перший транш, необхідно вдосконалити процедури ліквідації і рекапіталізації банків, а також реформувати систему держгарантій депозитів. Експерти вважають, що банк може виділити Україні кредит і на більш м'яких умовах.

Теги: банківська система, НБУ, депозит, кредит

23 Квітень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 23.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

23 Квітень'09 (9 років тому)

Порошенко: До золотовалютних резервів НБУ зауважень нема

За підсумками міжнародного аудита до золотовалютних резервів НБУ не пред'явлено жодного зауваження. Про це журналістам заявив голова ради Нацбанку Петро Порошенко.

Теги: банківська система, золото, НБУ

22 Квітень'09 (9 років тому)

Победное шествие Китая

Ведущие аналитики, не сговариваясь, приходят к общему выводу: кризис ослабит Запад и усилит Восток. Недалек тот день, когда первые строчки в списке крупнейших мировых экономик будут заняты в основном азиатскими странами.

Теги: долар, фінансовий ринок, криза, інвестор

22 Квітень'09 (9 років тому)

Маніпуляторів будуть ловити за руку

Держкомісія з цінних паперів і фондового ринку розробила проект документа про попередження маніпулювання на фондових біржах, який дозволить у випадку виявлення маніпулятивних угод скасовувати їх і застосовувати санкції до торговців. Учасники ринку підтримують жорсткість контролю, але вважають, що біржам буде складно довести факти маніпуляції.

Теги: фондовий ринок, інвестор

22 Квітень'09 (9 років тому)

Курс купівлі долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

22.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0500 UAH, що дорожче на 2.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.1000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

22 Квітень'09 (9 років тому)

"Ъ": Іменем МВФ

Президент Віктор Ющенко готовий оскаржити в Конституційному суді кілька постанов Кабміну, що порушують права людини і прийняті нібито на вимогу Міжнародного валютного фонду (МВФ). У секретаріаті президента звинуватили уряд у спробі легалізувати корупцію в бюджетних установах за допомогою введення платних послуг і використання коштів благодійних внесків для виплати зарплат.

Теги: кредит, МВФ

22 Квітень'09 (9 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 22.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

21 Квітень'09 (9 років тому)

НБУ: Спрос на наличный доллар снизился в пять раз

С начала апреля на валютном рынке Украины наблюдается рост предложения наличной иностранной валюты с одновременным сокращением спроса на нее. Об этом сообщается на сайте Национального банка Украины.

Теги: долар, НБУ

RedTram Україна