RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

09 Березень'09 (9 років тому)

Буде краще. Але через рік...

Економіка України може відновитися "досить швидко" наступного року за рахунок експорту після різкого падіння ВВП у 2009 році, вважає провідний аналітик із суверенних кредитних рейтингів по Росії, Казахстану та Україні рейтингового агентства Standard & Poor’s (S&P) Френк Гілл.

09 Березень'09 (9 років тому)

Експерт: Україна - жертва світової кредитної експансії

Україна стала жертвою кредитної експансії з боку світової фінансової системи. Так вважає академік НАН України, директор Інституту економіки і прогнозування Валерій Геєць.

Теги: криза, кредит

09 Березень'09 (9 років тому)

Що таке цільовий валютний аукціон?

Національний банк України дає такі роз'яснення про процедуру проведення цільового валютного аукціону для задоволення потреб клієнтів банків – фізичних осіб, які обумовлені необхідністю погашення заборгованості за кредитом, отриманим в іноземній валюті.

Теги: валюта, кредит, НБУ

08 Березень'09 (9 років тому)

Експерт ЄБРР: Кризою у Східній Європі можна управляти

Кризою в Східній Європі можна управляти в тому випадку, якщо західні банки будуть продовжувати фінансувати свої відділення, що діють у даному регіоні. Про це заявив головний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Ерік Берглоф, передає Bloomberg.

Теги: криза, кредит, інвестування

08 Березень'09 (9 років тому)

Ющенко: Українські банки працюють нормально

Президент України Віктор Ющенко вважає, що українські банки, у тому числі "Промінвестбанк" і банк "Надра", працюють нормально. Про це Віктор Ющенко сказав у прямому телеефірі програми "Свобода на Інтері".

Теги: депозит, гривня, НБУ, банківська система

07 Березень'09 (9 років тому)

Експерти не радять вкладати кошти в земельні ділянки

Експерти земельного ринку не радять зараз інвестувати кошти в земельні ділянки. При цьому їм важко спрогнозувати, як складеться ситуація на ринку землі в майбутньому.

Теги: інвестування

06 Березень'09 (9 років тому)

Вітаємо зі Святом Весни!

Любі жінки! Вітаємо Вас зі святом весни і молодості. Бажаємо Вам бути завжди юними, красивими, ніжними та чуйними. І не лише у цей святковий день. Команда проекту.

06 Березень'09 (9 років тому)

Тігіпко вважає реальним курс долара 7,5 грн

Голова правління Сведбанкуа Сергій Тігіпко вважає реальним ринковий курс гривні в розмірі 7,5 UAH/USD наприкінці 2009 року. Про це він повідомив в інтерв'ю тижневику "Фокус".

Теги: валюта, курс валют, долар

06 Березень'09 (9 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

06.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.4500 UAH, що дорожче на 15.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.6000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

06 Березень'09 (9 років тому)

Ієна втрачає в ціні, інвестори занепокоєні станом японської економіки

Курс японської національної валюти на торгах у п'ятницю 6 березня демонструє зниження відносно долара. Проте, на торговельних майданчиках спостерігається високий рівень волатильності.

Теги: інвестор, євро, долар

RedTram Україна