RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

27 Листопад'08 (9 років тому)

Кабмін провалив макропоказовий виступ

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вчора заявила, що Кабмін вирішив відкласти затвердження макроекономічних показників на 2009 рік, пообіцявши підготувати їх до 3 грудня - наступного засідання уряду.

27 Листопад'08 (9 років тому)

Експерт: Гривня прискорить падіння

Українська національна валюта продовжить падіння. Про це розповів Юрій Бєлінський, голова департаменту аналітики інвестиційної компанії Astrum Investment Management.

26 Листопад'08 (9 років тому)

Ввечері гривня - вранці долар

Національний банк знову посилив правила проведення валютних аукціонів.

26 Листопад'08 (9 років тому)

Бураковський: М'якої посадки не буде

Надія на м'яке приземлення української економіки в умовах наростання світової фінансово-економічної кризи стає усе більше і більше нереальною.

26 Листопад'08 (9 років тому)

Обзор рынков: США и Европа растут

Американские фондовые индексы Dow и S&P 500 подросли во вторник, поскольку инвесторы надеются, что новая антикризисная программа Федеральной резервной системы вдохнет жизнь в рынок жилья и поддержит потребительское кредитование.

26 Листопад'08 (9 років тому)

У Британії вирішено підняти податки для багатих

Британський міністр фінансів Алістер Дарлінг, виступаючи перед парламентом із планом подолання економічної кризи в країні, заявив, що подібної нестабільності світ не бачив уже багато десятиліть.

25 Листопад'08 (9 років тому)

Діагностика перед продажем

У Національному банку стурбовані процесом проходження аудита в деяких великих банках. У Нацбанку побоюються, що банкіри занизять свою потребу в рекапіталізації, щоб уникнути репутаційних ризиків.

24 Листопад'08 (9 років тому)

Китайські банки готові до світової фінансової кризи

На думку багатьох експертів, китайська банківська система може бути одним із найкращих місць, де можна перечекати світову фінансову кризу.

24 Листопад'08 (9 років тому)

Бондаренко: Єдиний курс припинить спекуляцію

Ніяких валютних коридорів не буде, курс відпущений і стримування зростання долара на тлі падіння гривні фактично припиняється. Про це повідомив народний депутат України від БЮТ Володимир Бондаренко, коментуючи рішення НБУ прив'язати офіційний курс долара до міжбанку.

23 Листопад'08 (9 років тому)

В Одеській області розкрили "фінансову піраміду", що пропонувала 31% річних

В Одеській області припинена злочинна діяльність посадових осіб "фінансової піраміди", створеної на базі кредитної спілки.

RedTram Україна