RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

11 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 11.03.2009, складають:

Теги: золото

10 Березень'09 (9 років тому)

МВФ: Банки можуть зіткнутися з новою хвилею збитків

Голова Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан в інтерв'ю німецькій газеті Sueddeutsche Zeitung заявив, що ще не всі ризики, пов'язані зі світовою кризою, адекватно оцінені і банки можуть зіткнутися із ще однією хвилею збитків.

Теги: МВФ, банківська система

10 Березень'09 (9 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

10.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.4500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.6000 UAH, що дорожче на 5.00 коп.

Теги: курс валют

10 Березень'09 (9 років тому)

Citigroup рекомендує купувати енергетичні акції

Інвесторам, на думку Citigroup Inc., слід купувати енергетичні акції, оскільки вони дешеві, і продавати акції фармацевтичних компаній, які дорогі, але можуть постраждати від дій американського уряду з реформування системи охорони здоров'я, повідомляє 9 березня Bloomberg.

Теги: інвестор

10 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 10.03.2009, складають:

Теги: золото

10 Березень'09 (9 років тому)

СБ: В 2009 році світову економіку чекає безпрецедентна рецесія

В 2009 році світова економіка ввійде в стадію рецесії вперше із часів закінчення Другої Світової війни, а обсяги світової торгівлі скоротяться до мінімального за останні 80 років рівня.

Теги: криза

09 Березень'09 (9 років тому)

Хедж-фонди і спекулянти ставлять на падіння євро

Компанії, що роблять ставки на спреди, повідомляють про хвилю коротких торгів по євро протягом двох останніх тижнів, що змушує очікувати значної корекції європейської валюти в найближчі місяці, пише Sunday Telegraph.

Теги: долар, євро, інвестор

09 Березень'09 (9 років тому)

Світовий банк очікує найсильнішу рецесію за 65 років

На думку експертів Світового банку, світову економіку чекає найпотужніша рецесія після Другої світової війни. Спад у торгівлі буде найсильнішим за останні 80 років.

Теги: інвестиції, криза

09 Березень'09 (9 років тому)

Буде краще. Але через рік...

Економіка України може відновитися "досить швидко" наступного року за рахунок експорту після різкого падіння ВВП у 2009 році, вважає провідний аналітик із суверенних кредитних рейтингів по Росії, Казахстану та Україні рейтингового агентства Standard & Poor’s (S&P) Френк Гілл.

09 Березень'09 (9 років тому)

Експерт: Україна - жертва світової кредитної експансії

Україна стала жертвою кредитної експансії з боку світової фінансової системи. Так вважає академік НАН України, директор Інституту економіки і прогнозування Валерій Геєць.

Теги: криза, кредит

RedTram Україна