RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

13 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 13.03.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

13 Березень'09 (9 років тому)

Le Monde: Долар, незважаючи ні на що, залишається референтною валютою

Друкарський верстат ФРС запущений на повну потужність, уряд роздає гроші праворуч і ліворуч, щоб запобігти депресії, однак американський долар продовжує зміцнюватися і немає ніяких ознак зміни цієї тенденції. Щоб зрозуміти, як це можливо, досить подивитися, у якому стані виявилися інші валюти, пише Єн Кемпбелл, статтю якого публікує Le Monde.

Теги: валюта, долар

12 Березень'09 (9 років тому)

Курс долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

12.03.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.2500 UAH, що дешевше на 5.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.4000 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

12 Березень'09 (9 років тому)

Великобританія стоїть на порозі банкрутства

Ціни на житло у Великобританії можуть упасти ще на 55%, і є “реальна ймовірність” того, що країна стане банкрутом, повідомляє Telegraph з посиланням на аналітичний звіт інвестиційного банку Numis Securities.

Теги: рецесія

12 Березень'09 (9 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 12.03.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

12 Березень'09 (9 років тому)

Банки втратили довіру

В 2008 році вітчизняні банки втратили довіру своїх клієнтів. За даними дослідження компанії Gfk Ukraine, в IV кварталі 2008 року число українців, які не планували продовжувати термін депозиту, збільшилося до 35%.

Теги: депозит

12 Березень'09 (9 років тому)

ООН: Вивести світ з економічної кризи може тільки Китай

Китай, що володіє великими валютними резервами, значним торговельним профіцитом і здійснює масштабні інвестиції по усьому світу, може вивести світ з економічної кризи. Таку думку висловив радник генерального секретаря ООН Джеффрі Сакс.

Теги: інвестиції, валюта, криза

11 Березень'09 (9 років тому)

МВФ радить Україні спростити рефінансування банків

Національному банку України (НБУ) необхідно спростити процедуру одержання банками рефінансування, вважає радник НБУ від Міжнародного валютного фонду (МВФ) Стеєн Еджерсков.

Теги: МВФ, НБУ

11 Березень'09 (9 років тому)

ЄБРР: Україна уникне дефолту

Країни Східної Європи зможуть уникнути дефолту за борговими зобов'язаннями, і "їх відновлення буде стрімким", вважає президент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Томас Миров.

Теги: криза, дефолт

11 Березень'09 (9 років тому)

Відкритий лист президента АУБ Президентові України В. Ющенку

Шановний пане Президенте! П’ятимісячне сповзання країни в економічний і соціально-політичний колапс за потурання всієї системи влади змушує мене звернутися до Вас з наступним...

Теги: криза, банківська система

RedTram Україна