Названа найкраща країна для інвестицій в екологічно чисту енергетику

24 Листопад'15

Теги: інвестиції

Китай, світовий лідер за обсягами викидів шкідливих речовин, другий рік поспіль названий найпривабливішою країною, що розвивається для інвестицій в технології екологічно чистої енергетики.

Про це передає агентство Bloomberg.

Рейтинг інвестиційної привабливості, складений в рамках проекту Climatescope, охоплює 55 країн, що розвиваються. Другу і третю сходинку в ньому зайняли Бразилія і Чилі.

“Дослідження підтвердило, що центр активності в сфері чистої енергетики невблаганно зміщується з” півночі “на” південь “- від розвинених до країнам”, – йдеться у звіті Climatescope.

У 2014 році Китай ввів в експлуатацію потужності з виробництва 35 гігават (ГВт) енергії з відновлюваних джерел – це більше, ніж сукупне виробництво електрики в 49 країнах Африки на південь від Сахари, за винятком ПАР і Нігерії.

Крім того, країна залучила інвестиції в галузь на суму $ 89 млрд.

Решта 55 держав, що розглядаються в рамках складання рейтингу, додали 15,5 ГВт нових генеруючих потужностей, заснованих на поновлюваних ресурсах, що на 64% більше, ніж в 2013 році.

У сукупності за темпами зростання подібних потужностей країни, що розвиваються вдвічі обганяють держави, що входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), йдеться у звіті.

RedTram Україна