Бельгійці інвестують в Одесу близько 20 мільйонів євро

09 Листопад'15

Теги: інвестиції

Бельгійська компанія “ЕйСіПі” планує реалізувати спільний проект з Одеським припортовим заводом, загальна сума інвестицій якого складе 15-20 млн євро.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Під час зустрічі з міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавічусом посол Королівства Бельгії Люк Якобс розповів, що бельгійські компанії не виводять свій капітал з України і розмірковують про розширення вже існуючих потужностей.

Компанія “ЕйСіПі”, європейський лідер з виробництва рідкого СО2, який можна використовувати у виробництві продуктів харчування і напоїв, нещодавно оголосила про нову інвестицію.

Вона буде реалізовувати спільний проект з Одеським припортовим заводом, а загальна сума інвестиції становить 15-20 млн євро.
Міністр підкреслив, що 10 листопада у Верховній Раді пройде день “Економічного розвитку і дерегуляції”, під час якого депутати розглянуть 15 законопроектів, спрямованих на подальше спрощення умов ведення бізнесу в Україні.

“Ми раді, що бельгійський бізнес користується новими можливостями, які ми створюємо в Україні. Ми як міністерство готові вести відвертий діалог з представниками приватного сектора. Вкажіть на проблему і запропонуйте рішення і ми разом її вирішимо”, – запевнив Абромавічус.

RedTram Україна