RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

29 Листопад'08 (8 років тому)

Експерт: Потрібно звернутися до інформаційних антикризових технологій

В умовах кризи слід звернутися до інформаційних антикризових технологій і відмовитися від буму споживання як сенсу життєдіяльності.

29 Листопад'08 (8 років тому)

Тодійчук: Україна і РФ утримаються від цінового екстремізму

Україна мінімізує політичні чинники тиску з боку Росії, якщо зможе відстояти застосування європейської формули при визначенні ціни на газ.

28 Листопад'08 (8 років тому)

Торги на межбанке открылись cегодня в диапазоне 6,95-7,20 грн за доллар

Цены на российскую валюту поднялись – 0,2510/0,2630 грн, котировки по евро-гривне ушли вверх – 9,2155/9,5490 грн, сообщает финансовая компания ИнтерБизнесКонсалтинг.

28 Листопад'08 (8 років тому)

Кредит МВФ убъет украинские банки

После того как банкиры ознакомились с методикой оценки платежеспособности банков, на которой настаивает МВФ, они стали выражать опасения, что капитал украинских банков окажется, с точки зрения аудиторов отрицательным, что потребует докапитализации. Отказ от увеличения капитала может стать преградой для получения следующих траншей кредита МВФ.

28 Листопад'08 (8 років тому)

Стельмах заховав гривню

Правління Нацбанку намагається погасити ажіотаж на валютному ринку шляхом твердої стерилізації гривні. Сьогодні ставки по нічних кредитах можуть збільшитися до 100% річних.

27 Листопад'08 (8 років тому)

Кабмін провалив макропоказовий виступ

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вчора заявила, що Кабмін вирішив відкласти затвердження макроекономічних показників на 2009 рік, пообіцявши підготувати їх до 3 грудня - наступного засідання уряду.

27 Листопад'08 (8 років тому)

Експерт: Гривня прискорить падіння

Українська національна валюта продовжить падіння. Про це розповів Юрій Бєлінський, голова департаменту аналітики інвестиційної компанії Astrum Investment Management.

26 Листопад'08 (8 років тому)

Ввечері гривня - вранці долар

Національний банк знову посилив правила проведення валютних аукціонів.

26 Листопад'08 (8 років тому)

Бураковський: М'якої посадки не буде

Надія на м'яке приземлення української економіки в умовах наростання світової фінансово-економічної кризи стає усе більше і більше нереальною.

26 Листопад'08 (8 років тому)

Обзор рынков: США и Европа растут

Американские фондовые индексы Dow и S&P 500 подросли во вторник, поскольку инвесторы надеются, что новая антикризисная программа Федеральной резервной системы вдохнет жизнь в рынок жилья и поддержит потребительское кредитование.

RedTram Україна