Польща схвалила надання Україні кредиту в розмірі 100 мільйонів євро

08 Вересень'15

Теги: кредит

Прес-служба уряду Польщі повідомила, що відомство схвалило надання Україні кредиту в розмірі 100 млн євро.

“Польський уряд прийняв постанову в питанні підписання Польщею договору між урядом Польщі та урядом України про виділення кредиту в рамках надання допомоги. Польща виділить Україні кредит у 100 млн євро на фінансування експорту товарів та послуг з Польщі в Україну, в тому числі, на модернізацію транспортної прикордонної інфраструктури і будівництво українсько-польських прикордонних переходів “, – йдеться в повідомленні уряду Польщі.

Відмічається, що дана ініціатива підтверджує прихильність Польщі в наданні допомоги іншим країнам і зміцнює позиції країни в якості донора, що повинно бути позитивно оцінено в країнах ОЕСР.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус і глава представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан підписали договір про виділення Україні другого кредиту в обсязі 500 млн дол. для прискорення реформ.

Кредит виданий строком на 16 років, з пільговим період 7 років, протягом якого Україна не буде виплачувати тіло кредиту, а лише відсотки, які складуть 1,25%.

RedTram Україна