Нардепи планують убезпечити процес купівлі-продажу нерухомості

03 Червень'15

Теги: нерухомість

Процес купівлі-продажу нерухомості планують дисциплінувати і врегулювати за допомогою завдатку. У Верховній Раді був зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до статті 570 Цивільного кодексу України (щодо застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна)».

Документом пропонується застосовувати завдаток при купівлі-продажу нерухомості як виду забезпечення виконання зобов’язання, зобов’язання, що виникають з договорів придбання або продажу нерухомості.

«Метою законопроекту є створення умов для застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Відзначається, що в разі прийняття законопроекту, це допоможе врегулюванню питання застосування завдатку до договорів купівлі-продажу нерухомого майна, що сприятиме більш дисциплінованому відношенню сторін договорів купівлі-продажу нерухомого майна до виконання своїх обов’язків.

Відзначимо, права на нерухоме майно можна буде зареєструвати в скорочені терміни. Відповідну постанову № 190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені терміни» прийняв Кабінет Міністрів.

RedTram Україна