У яку нерухомість краще інвестувати

17 Квітень'15

Теги: інвестиції, нерухомість

Експерти впевнені, що можливий прибуток від вкладення коштів в первинну нерухомість не можна порівняти з ризиками інвестування.

У перспективі декількох років ринок первинної нерухомості не буде цікавий для приватних інвесторів, вважають експерти. Ризики загрузнути в довгобуді зараз великі, як ніколи. Забудовники з останніх сил добудовують свої об’єкти, і чим далі терміни закінчення будівництва, тим більше сумнівно його завершення.

Крім того, хоч у гривневому еквіваленті квартири в споруджуваних будинках і ростуть в ціні, в доларах вони, як мінімум, стабільні, а частіше – дешевшають. В умовах непередбачуваної ситуації в країні шансів зберегти свої заощадження більше в доларах, ніж “в цеглі”.

Крім того, на думку президента Міжнародної федерації нерухомості ФІАБСІ-Україна Тельмана Аббасова, підвищений попит на “первинку” був задоволений в останні місяці 2014 року і зараз майже вичерпаний.

Якщо і інвестувати в ринок нерухомості України, то в більш перспективний варіант. На думку експертів, це земля. Її не стає більше, вона не старіє ні фізично, ні морально. У разі закінчення кризи, вона першою піде в зростання. А ціни зараз на добротні ділянки під Києвом знаходяться, швидше за все, “на дні”.

RedTram Україна