П'ять найбільших власників єврооблігацій України планують уникнути списання частини боргу при їх реструктуризації

10 Квітень'15

Теги: єврооблігація

Група з 5 найбільших власників єврооблігацій України планує уникнути списання частини боргу при їх реструктуризації.

Група кредиторів України пропонує свій варіант реструктуризації єврооблігацій, яка не буде включати в себе списання частини боргу.

Власники паперів пропонують змінити умови погашення паперів України.

Агентство вказує, що формування комітету кредиторів України збільшило ймовірність реструктуризації боргів до наступного перегляду програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Комітет кредиторів повідомив, що готовий йти на реструктуризацію єврооблігацій України, щоб забезпечити стабільну економічну ситуацію в країні.

Члени комітету кредиторів тримають близько 10 млрд доларів зовнішнього боргу України.

Як повідомляло агентство, міністр фінансів Наталія Яресько наприкінці березня нагадала, що Україна запрошує всіх кредиторів країни, в тому числі і Росію, до переговорів з реструктуризації єврооблігацій.

4 квітня Кабінет Міністрів затвердив перелік зовнішніх боргових інструментів України, з якими здійснюється угода щодо зміни умов запозичень, та надано установки для вжиття заходів учасниками процесу реструктуризації.

6 квітня заступник міністра фінансів Росії Сергій Сторчак заявив, що офіційні переговори з реструктуризації єврооблігацій України не проходили.

RedTram Україна