RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

08 Травень'09 (8 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 08.05.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

08 Травень'09 (8 років тому)

Данилишин: Покращення інвестиційного клімату в країні - пріоритет для Мінекономіки

"Поліпшення інвестиційного клімату в країні - пріоритетний напрямок діяльності для Мінекономіки України", - відзначив Міністр економіки Богдан Данилишин під час офіційної зустрічі з Послом Швеції в Україні Стефаном Гуллгреном, повідомили в прес-службі МЕУ.

Теги: інвестиції

08 Травень'09 (8 років тому)

Новицький: Рішення НБУ виглядають смішно

Рішення НБУ про обмеження можливого відхилення офіційного курсу гривні до долара на рівні 2% від міжбанківського гривню, можливо, зміцнить. Але тільки стабільність валюти сама по собі не означає, що буде розвиватися економіка. Таку думку висловив ІМК заступник директора Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАНУ Валерій Новицький.

Теги: долар, гривня, курс валют, НБУ

07 Травень'09 (8 років тому)

Что же будет с долларом и с гривной?

«Банки потеряли огромный инвестиционный капитал, инвесторы, до кризиса инвестировавшие в ипотечные бумаги, просто ушли с рынка. В итоге банковский сектор потерял около трети ресурса, соответственно кредитовать на старых условиях было просто невозможно..

Теги: банківська система, гривня, долар, криза, інвестор

07 Травень'09 (8 років тому)

Дно индекса ПФТС уже позади?

Меньше, чем за месяц, индекс ПФТС вырос на 46%, а инвестиционные фонды впервые за долгое время показали хоть какую-то доходность. "Деньги" выяснили, стоит ли уже сейчас заходить в ПИФы или лучше подождать следующего года.

Теги: інвестиції, індекс, фондовий ринок, акції

07 Травень'09 (8 років тому)

Кабмин "причесывает" рынок ценных бумаг

Кабмин подал в парламент сразу два законопроекта, регулирующих деятельность на рынке ценных бумаг в Украине: "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно совершенствования законодательства на рынке ценных бумаг" и "О внесении изменений в Закон Украины "О государственном регулировании рынка ценных бумаг в Украине".

Теги: фондовий ринок

07 Травень'09 (8 років тому)

Как получить прибыль с небольших сбережений

Как-то у итальянца, который в период Великой депрессии в 1930 году приехал в Америку продавать вино, спросили, как ему удалось во время упадка экономики не только сохранить свой бизнес, но и сделать его процветающим? Ответ был совершенно неожиданным: «Я не знал английского и просто делал свое дело: работал и работал...»

Теги: фондовий ринок, інвестиції, акції, депозит, євро, долар, гривня

07 Травень'09 (8 років тому)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

07.05.09 станом на 10:00 більшість київських Банків та Пунктів обміну валют (ПОВ) зберегли курс продажу й купівлі 1 USD на рівні вчорашнього дня. Курс купівлі склав 8.0000 UAH, продажу - 8.0400 UAH.

Теги: курс валют

07 Травень'09 (8 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 07.05.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

06 Травень'09 (8 років тому)

Українські банки можуть реструктуризувати 25% іпотечних кредитів

Українськими банками буде реструктуризовано 20-25% іпотечних кредитів. Таку думку висловив голова правління "Укрсоцбанку" Борис Тимонькін.

Теги: кредит

RedTram Україна