RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

04 Червень'09 (8 років тому)

У НБУ прогнозують долар по 7 гривень до кінця року

До кінця 2009 року курс гривні буде на рівні 7 гривень за долар, повідомив замголови НБУ Олександр Савченко в інтерв'ю газеті "Известия в Украине".

Теги: гривня, долар, курс валют, НБУ

04 Червень'09 (8 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 04.06.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

03 Червень'09 (8 років тому)

Україну визнали найбільш корумпованою країною світу

Україна посіла перше місце в списку найбільш корумпованих країн світу. Про це говориться у звіті "Барометр глобальної корупції - 2009", оприлюдненому правозахисною організацією Transparency International. Згідно з документом, Україна визнана найбільш корумпованою серед "нових незалежних країн" та інших країн, включених у перелік.

03 Червень'09 (8 років тому)

Податки діють не за планом

У травні доходи загального фонду держбюджету, з якого фінансуються соціальні програми, почали знижуватися, скоротившись у порівнянні із травнем минулого року на 30%. Зменшення надходжень у бюджет було викликано скороченням збору податку на прибуток за I квартал, тому що податківці в минулі місяці вимагали платити податок наперед, запевняють експерти.

03 Червень'09 (8 років тому)

Курс долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

03.06.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.6150 UAH, що дорожче на 1.50 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 7.6500 UAH, що дорожче на 1.00 коп.

Теги: курс валют

03 Червень'09 (8 років тому)

Ощадбанк прийняв вибух на свій рахунок

Учора вранці у Мелітополі (Запорізька область) у приміщенні місцевого відділення Ощадбанку відбулася серія вибухів. У результаті більше 25 людей, у тому числі двоє дітей, одержали поранення. Правоохоронні органи розглядають дві основні версії того, що трапилося: теракт і помста клієнтів банку.

03 Червень'09 (8 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 03.06.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

02 Червень'09 (8 років тому)

Гривневый депозит признан лучшим инструментом сбережения

Наиболее привлекательным и доходным способом хранения денежных средств сегодня является гривневый депозит в надежном банке. Такое мнение было озвучено сегодня в ходе "круглого стола", посвященного ситуации на валютном рынке.

Теги: гривня, валютний ринок, депозит

02 Червень'09 (8 років тому)

10 способов выгодно вложить накопленные сбережения

Из-за роста цен и колебания курса гривни и доллара сбережения в любой валюте тают на глазах. Деньги должны работать. Ну или хотя бы подрабатывать, пишет Фокус.

Теги: курс валют, золото, нерухомість, гривня, долар, депозит

02 Червень'09 (8 років тому)

Надолго ли укрепилась гривна?

C наступлением долгожданного тепла, которое украинцам удалось почувствовать только в конце весны, оживилась финансово-банковской системы Украины. Национальная валюта начала укрепляться, банки один за другим снимают мораторий на досрочную выдачу депозитов C наступлением долгожданного тепла, которое украинцам удалось почувствовать только в конце весны, оживилась финансово-банковской системы Украины. Национальная валюта начала укрепляться, банки один за другим снимают мораторий на досрочную выдачу депозитов, глядишь, скоро и кредиты будут выдавать, сообщает Ricardo.com.ua.

Теги: кредит, інвестор, депозит, валюта, банківська система, гривня

RedTram Україна