RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

15 Квітень'09 (8 років тому)

"Ъ": Нацбанк змінив схему роботи на міжбанку

Інформагентства повідомили про реєстрацію 8 квітня в Мінюсті постанови НБУ №108, яка набуде чинності 18 квітня. Документ обмежує кількість банківських інструментів для роботи на валютному ринку. Так, НБУ заборонив банкам купувати та обмінювати іноземну валюту для формування резервів під можливі втрати по клієнтських кредитах і купувати валюту вище встановлених лімітів валютної позиції. НБУ дозволив проводити ці операції лише "за умови настання терміну виконання зобов'язань". При цьому банки не зможуть кредитувати один одного у валюті.

Теги: єврооблігація, інвестиції, кредит, валютний ринок, НБУ

15 Квітень'09 (8 років тому)

Ціна золота підвищилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 15.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

14 Квітень'09 (8 років тому)

Банки програють на публіці

Котирування єврооблігацій українських банків показують, що незважаючи на приїзд місії МВФ, іноземні інвестори стали із ще більшим побоюванням ставитися до публічних боргів вітчизняних банків.

Теги: банківська система, інвестиції, МВФ, єврооблігація, інвестор

14 Квітень'09 (8 років тому)

«Приватбанк» публікує списки боржників у газетах

У Донецькій області минулого тижня сталася досить знакова подія. Вичерпавши цивілізовані заходи боротьби з тими, хто не повертає кредити, банкіри фактично свідомо пішли на порушення закону. Так, в Краматорську місцева філія «Приватбанку», з благословення головного офісу в Дніпропетровську, опублікувала в місцевих газетах список позичальників, у яких є проблеми з погашенням заборгованості по кредитах. З вказівкою прізвища-імені-по батькові, віку і містом мешкання і з відкритим закликом: будьте з ними обережні.

Теги: кредит, ПриватБанк

14 Квітень'09 (8 років тому)

Прокуратура США і SEC підозрюють, що інвестиційні компанії давали хабарі

Комісія із цінних паперів і бірж разом із прокуратурою підозрюють інвестиційні фірми в хабарах на мільйони доларів посередникам, які допомагали провести угоди з державним пенсійним фондом, пише New York Times.

Теги: долар, інвестиції

14 Квітень'09 (8 років тому)

Курс купівлі долара знизився - ранковий огляд готівкових ринків

14.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.9800 UAH, що дешевше на 2.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.0500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

14 Квітень'09 (8 років тому)

"Ъ": Імпорт повертається на український ринок

Негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами України в лютому склало $1,104 млрд, повідомив учора Держкомстат. Великий торговельний дефіцит викликаний ідентичними темпами падіння експорту (-42,7%, до $2,694 млрд) і імпорту (-41,4%, до $3,798 млрд) товарів. Нагадаємо, у січні 2009 року обсяг експорту вперше за останні три роки перевищив обсяг імпорту – на $397,8 млн. Аналітики сприйняли це як позитивний сигнал для економіки.

Теги: гривня, девальвація, імпортер

14 Квітень'09 (8 років тому)

Ціна золота залишилась на колишньому рівні - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 14.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

14 Квітень'09 (8 років тому)

За невидачу депозитів пропонують саджати

У зв'язку з масовою невидачею банками депозитів депутати пропонують застосувати до фінустанов-порушників "жорсткі і непопулярні" заходи з метою повернення довіри до банків, а з нею і вилучених населенням мільярдних коштів.

Теги: банківська система, депозит

13 Квітень'09 (8 років тому)

Жесткие меры НБУ стабилизируют гривну

Почему в марте ситуация на украинском финансовом и валютном рынках улучшилась. Регулятор стал предпринимать и жесткие административные меры в отношении банков.

Теги: НБУ, валютний ринок, фінансовий ринок

RedTram Україна