RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

11 Травень'09 (8 років тому)

Сорос: Криза пішла на спад

Американський інвестор-мільярдер Джордж Сорос заявив, що заходи щодо надання фінансової допомоги банківській системі, початі урядами низки країн світу, набули ефект і темпи розвитку фінансової кризи пішли на спад.

Теги: євро, долар, банківська система, криза

11 Травень'09 (8 років тому)

У Тимошенко задоволені: МВФ пішов на унікальні поступки

Результативні домовленості України з Міжнародним валютним фондом свідчать, що Прем'єр Юлія Тимошенко добилася свого і переконала Фонд ураховувати специфіку України. Про це заявив народний депутат, член фракції БЮТ Юрій Полунєєв.

Теги: кредит, МВФ

10 Травень'09 (8 років тому)

Як продається нерухомість під час кризи?

Придбання нерухомості є оптимальним способом інвестування вільних фінансових коштів. Це особливо актуально, коли в країні криза і відбувається стрімке знецінювання грошей.

Теги: долар, інвестування, нерухомість, криза

10 Травень'09 (8 років тому)

НБУ тримає реальну економіку на голодному пайку?

Різко обмеживши із травня минулого року банківську ліквідність по доступних процентних ставках, Національний банк України (НБУ) фактично "посадив" на голодний грошовий пайок не тільки українські банки, але й увесь виробничий сектор країни. Таку думку озвучив генеральний директор КУА "Інеко-Інвест" Олег Морква.

Теги: інфляція, НБУ

09 Травень'09 (8 років тому)

Податкова міліція викрила кредитну спілку, яка обдурила пенсіонерів на 5 млн. гривень

Працівники податкової міліції Черкаської області припинили діяльність шахрайської кредитної спілки, яка обдурила пенсіонерів на 5 млн. гривень.

Теги: кредит

09 Травень'09 (8 років тому)

Україна - квітневий рекордсмен зростання серед країн, що розвиваються

У квітні 2009 року ринки країн, що розвиваються, продемонстрували рекордні показники зростання, при тому найкращі результати – в України, про це повідомив голова аналітичного відділу КУА Бонум Груп Олександр Дмитрієв.

Теги: інвестування, інвестор, облігація, індекс

09 Травень'09 (8 років тому)

Китай таємно скуповує золото для диверсифікації великих золотовалютних резервів

Аналітики ринку золота з Пекіна і Шанхая повідомляють, що країна майже вдвічі збільшила обсяг золотих резервів. У межах країни Китай краще спробує придбати якнайбільше золота, ніж перейде на міжнародні ринки, де можна вплинути на зростання цін, пише Financial Times.

Теги: валюта, диверсифікація, золото

08 Травень'09 (8 років тому)

Курс купівлі долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків

08.05.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.9500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 8.0100 UAH, що дешевше на 4.00 коп.

Теги: курс валют

08 Травень'09 (8 років тому)

Юань стає міжнародною валютою

Влада КНР оголосила про офіційний дозвіл використання китайської валюти як міжнародного платіжного засобу. Цей крок став продовженням політики Пекіна з посилення свого впливу в азіатсько-тихоокеанському регіоні.

Теги: валюта

RedTram Україна