RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

20 Червень'09 (8 років тому)

Україна має намір клопотати про збільшення траншу МВФ для фінансування дефіциту бюджету

Україна має намір клопотати перед МВФ про спрямування чергового траншу на фінансування бюджетного дефіциту при збільшенні обсягів траншу до 3,8 мільярдів доларів.

Теги: долар, кредит, МВФ

20 Червень'09 (8 років тому)

Уманський: До наглядових рад рекапіталізованих банків увійдуть виключно співробітники Мінфіну

Представниками держави у наглядових радах банків, що підлягають рекапіталізації, будуть виключно співробітники Міністерства фінансів. Про це в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" заявив виконуючий обов’язки міністра фінансів Ігор Уманський.

Теги: банківська система

20 Червень'09 (8 років тому)

Недопрацювання

Українці, яка працюють за кордоном, почали менше користуватися такою послугою, як грошові перекази. У першому кварталі вони переказали лише $435 млн. При цьому середній грошовий переказ в Україну склав $450-500.

Теги: долар, ліквідність, криза

19 Червень'09 (8 років тому)

Банкрутство "Укрпрома" і "Надра" невигідно державі

Одні з найбільших системних банків - "Укрпромбанк" і банк "Надра" - найближчим часом не підлягають державній рекапіталізації. Однак допустити їхнє банкрутство не можна, адже сукупний обсяг депозитів тільки фізосіб у цих банках становить близько 15 млрд.грн.

Теги: банківська система, депозит

19 Червень'09 (8 років тому)

Солодкість тане на очах

Очікування профільної асоціації розійшлися з міністерськими не на користь галузі. Виробництво цукру на рівні 1,2 млн. т цього року не забезпечить потребу внутрішнього ринку навіть із урахуванням імпорту сирцю за квотою СОТ, а експерти вважають сумнівним існування значних перехідних залишків.

19 Червень'09 (8 років тому)

Курс купівлі долара збережений без змін - вечірній огляд готівкових ринків

19.06.09 станом на 17:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.6500 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу та пропонують за ціною 7.6900 UAH, що дешевше на 1.00 коп.

Теги: курс валют

18 Червень'09 (8 років тому)

Кіловат підштовхують до неба

Міністерством палива та енергетики разом з НАК "Енергетична компанія України" підготовлений пакет пропозицій щодо виводу підприємств енергетичної та вугільної галузей із кризи, основною з яких є підвищення тарифу на кіловат-годину для побутових споживачів.

18 Червень'09 (8 років тому)

Курс долара підвищився - денний огляд готівкових ринків

18.06.09 станом на 14:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 7.6600 UAH, що дорожче на 2.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 7.6900 UAH, що дорожче на 1.00 коп.

Теги: курс валют

18 Червень'09 (8 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 18.06.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

17 Червень'09 (8 років тому)

Доларові облігації країн БРІК прибутковіші від деномінованих у місцевих валютах

Незважаючи на весь критицизм, якому піддають лідери країн БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай) американську валюту, доларові облігації, що випускаються провідними країнами, що розвиваються, виглядають краще, ніж боргові зобов'язання в реалах, рублях і юанях, повідомляє агентство Bloomberg.

Теги: валюта, облігація

RedTram Україна