RSS канал: Новини

Новини

Актуальні новини інвестиційної спрямованості від "Інвестиційного консультанта".

Огляди

До Вашої уваги - огляди закордонних видань та преси. Змістовні та стислі статті про бізнес та політику та найцікавіші новини зі світових ринків, аналітика ситуації та подій в Україні з точки зору закордонних видань.

Новини фондового ринку від компанії КІНТО

новини з фондового ринку від партнеру проекту компанії "КІНТО"

Огляди інвесткомпаній

огляди ринку від провідних інвестиційних компаній

20 Квітень'09 (8 років тому)

Інфляція в голові

Мільярдні пакети держдопомоги йдуть один за іншим. Уряди виділяють усе більше коштів на підтримку кон'юнктури. Суми, які раніше вважалися непід'ємними, сьогодні стають звичайним явищем, але почуття реальності при їхньому сприйнятті втрачається.

Теги: інфляція

19 Квітень'09 (8 років тому)

Іноземні ЗМІ: Після кризи українці не понесуть гроші у банки

Світова фінансова криза боляче вдарила по простих українцях: люди страждають від інфляції, їх заощадження виявилися замороженими. Довіра до банків зійшла нанівець.

Теги: криза, кредит, девальвація, банківська система

19 Квітень'09 (8 років тому)

Бернанке: Фінансові новації корисні, але повинні регулюватися

Голова Федеральної резервної системи США Бен Бернанке заявив, що фінансові новації корисні для економіки, але повинні супроводжуватися адекватним регулюванням, повідомляє Associated Press.

Теги: кредит, криза

19 Квітень'09 (8 років тому)

Китай інвестує 10 млрд доларів у АСЕАН

Китай планує направити до 10 млрд доларів на фінансування інфраструктурних проектів у регіоні АСЕАН, повідомляє Reuters. Таку заяву зробив прем'єр-міністр Китаю Вень Цзябао.

Теги: інвестиції

18 Квітень'09 (8 років тому)

Експерт: Україна має відійти від практики безкінечного викачування грошей з інвесторів

Україна має відійти від практики безкінечного викачування грошей з інвесторів і змінити ставлення до бізнесу і суспільних інтересів, вважає заступник голови Комітету підприємців Львівщини Андрій Гринчук.

Теги: інвестиції, інвестор

17 Квітень'09 (8 років тому)

Китай може спробувати загальмувати кредитний бум

Китайський уряд сигналізує про плани щодо приборкання бурхливого зростання кредитування, яке являє собою ризик для банків і економіки. Про це заявили аналітики Deutsche Bank, повідомляє агентство Bloomberg.

Теги: кредит

17 Квітень'09 (8 років тому)

Курс купівлі долара підвищився - ранковий огляд готівкових ринків

17.04.09 станом на 10:00 київські Банки та Пункти обміну валют (ПОВ) найбільш часто купують 1 USD за ціною 8.0300 UAH, що дорожче на 1.00 коп. ніж вчора та пропонують за ціною 8.0800 UAH, що не відрізняється від вчорашнього курсу.

Теги: курс валют

17 Квітень'09 (8 років тому)

"Ъ": МВФ недооцінив кризу

Спад світової економіки протриває не менше півтора року, а її відновлення – п'ять років, говориться в оприлюдненому звіті "World Economic Outlook: Crisis and Recovery", підготовленому Міжнародним валютним фондом (МВФ). За розрахунками МВФ, з 1960 року в країнах з розвиненою економікою відбулося 15 спадів, які можуть бути пов'язані з фінансовими кризами. З них глобальних (беруть участь понад 10 країни) – три: в 1975, 1980 і 1992 роках. Більшість спадів тривали один рік, а період відновлення становив п'ять років.

Теги: валютний ринок, інвестиції, криза, МВФ

17 Квітень'09 (8 років тому)

Ціна золота знизилася - НБУ

Офіційні курси банківських металів за 10 трiйських унцій, встановлені Національним банком України з 17.04.2009, складають:

Теги: НБУ, золото

RedTram Україна