Китай вважає, що санкції проти Росії не вирішать "українське питання"

28 Квітень'14

Теги: криза

Санкції “сімки” проти Росії навряд чи вирішать українське питання і можуть сприяти зростанню напруженості, йдеться в повідомленні офіційного представника Міністерства закордонних справ КНР Цинь Гана.

“З початку кризи в Україні ми ведемо активний діалог з державами “сімки” і позначили свою позицію в цьому питанні. Китай виступає проти погроз і санкцій. Ми вважаємо, що санкції навряд чи вирішать питання і можуть сприяти зростанню напруженості”, – повідомив китайський дипломат.

Але, на його думку, єдиним виходом із ситуації є переговори.

“Ми закликаємо сторони шляхом діалогу і переговорів вирішити розбіжності та врегулювати українську кризу політичними методами. Санкції не принесуть вигоди жодній зі сторін”, – підкреслив Цинь Ган.

Раніше стало відомо, що уряди семи провідних індустріальних держав досягли домовленості не зволікати з введенням нових обмежувальних заходів щодо РФ.

Як йдеться у прийнятій “сімкою” заяві, уряди Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії і США, а також ЄС і Єврокомісія “у зв’язку з терміновою необхідністю гарантувати безпеку в Україні під час успішного і мирного демократичного голосування на виборах президента у травні готові на швидкі кроки з посилення санкцій та кроки, що підвищують для Росії ціну за її дії”.


За матеріалами ІТАР-ТАСС

RedTram Україна