Росію чекає фінансовий крах

27 Березень'14

Теги: інвестор

За оцінкою Міжнародного банку реконструкції та розвитку, кримська криза дорого коштує Росії. Економісти пророкують витік капіталу в розмірі $150 млрд, високу інфляцію і глибокий спад економіки. Про це пише німецьке видання Die Welt 27 березня.

За оцінками економістів, Росії буде складно подолати наслідки кримської кризи. Зокрема, на РФ очікують витік капіталу, спад економічних показників і висока інфляція. Навіть у випадку деескалації конфлікту в Криму інвестори можуть відвести капіталовкладення з РФ цього року на суму до $85 млрд, вважає експерт Міжнародного банку реконструкції та розвитку з Росії Біргіт Хансл.

У разі подальшого нагнітання конфлікту ця сума може зрости до $150 млрд. За інформацією міністерства фінансів РФ, в першому кварталі 2014 року інвестори вивели близько $70 млрд. Видання наводить прогноз МБРР, за яким валовий національний продукт цього року може скоротитися до 1,8%. “Ми виходимо з того, що політичний ризик залишається високий”, – вважають експерти банку.

“Якщо конфлікт України і Росії призведе до подальшої ескалації, ненадійність економіки може зрости через санкції з Заходу», – кажуть експерти.


За матеріалами Корреспондент.net

RedTram Україна