Нинішня політична криза відходить на другий план на тлі загрози кризи економічної

10 Лютий'14

Теги: криза

З приходом Андрія Клюєва в АП діалог влади з опозицією здійснюється за принципом політичної доцільності, тоді як раніше влада просто намагалася формувати під себе комфортний режим політичної дискусії. Так охарактеризував нинішній формат діалогу між владою і опозицією політичний експерт Володимир Цибулько.

«Що сьогодні стоїть на порядку денному? Обговорення конкретних поправок до Конституції, конкретних персоналій в уряді, конкретних кроків з подолання економічної кризи. Тобто мова йде про конструктивні переговори, в яких вже немає місця ані бойовим сотням Майдану, ані паленим шинам, ані коктейлям Молотова. Єдине, що може порушити такий формат переговорів, – можливі неадекватні дії когось із силовиків. Однак сам факт зміни принципів діалогу вже стабілізував ситуацію», – сказав експерт. На думку Цибулька, нинішня політична криза відходить на другий план на тлі загрози кризи економічної.

«Зараз в країні склалася вкрай важка економічна ситуація. Тому можна розраховувати, що переговорний процес завершиться компромісними домовленостями вже в найближчі тижні. Думаю, результатом діалогу Клюєва і опозиції буде формування виключно технічного уряду, без будь-яких політичних амбіцій і завдань», – зазначив експерт.


За матеріалами Коментарі

RedTram Україна