Інвестори остерігаються купувати українські акції через очікувану девальвацію гривні

12 Березень'13

Теги: інвестор

Інвестори остерігаються купувати українські акції через очікувану девальвацію гривні, вважає голова правління Варшавської фондової біржі Адам Мацеєвський.

“Оцінюючи привабливість компанії, інвестори дивляться на макроекономічні перспективи країни, потенціал галузі та профіль компанії. Зараз головний фактор, який утримує інвесторів від купівлі українських акцій – це очікувана девальвація гривні. Я впевнений, що інвестори перестануть бути обережним, коли макроекономічна ситуація в Україні покращиться”, – заявив він в інтерв’ю Forbes.ua.

Мацеєвський зазначив, що з боку українських компаній зараз спостерігається зростаючий інтерес до розміщення на біржі. При цьому він констатує, що інвесторам цікаві відкриті і чесні компанії.

“Якщо компанія хоче бути успішною на фондовому ринку, їй важливо вміти підтримувати впевненість серед інвесторів. Всі компанії, які планують дебютувати на ВФБ, повинні готувати свої фінансові прогнози та стратегії на основі правдивих цифр і хорошої аналітики. Достовірність цих даних достатньо швидко перевіряється, і лише компанії, які заслужили довіру інвесторів, можуть розраховувати на їх інтерес”, – повідомив Мацеєвський.

Нагадаємо, в даний час на Варшавській біржі котируються акції 12 компаній з України, шість з яких розмістилися в останні два роки. Однак якщо в 2011 році на біржу вийшло п’ять українських компаній – Industrial Milk Company, KSG Agro, WESTA ISIC, Ovostar Union і Coal Energy SA, то в минулому – тільки одна KDM Shipping Public.

За матеріалами Forbes.ua

RedTram Україна