Китай візьме участь в подоланні валютної кризи в Європі

18 Червень'12

Теги: валюта, криза

Німеччина поступиться своїми принциповими позиціями на саміті "Великої двадцятки", а інші учасники включаться в процес зміцнення світової фінансової системи. Таку думку в коментарі Finance.ua висловив екс-міністр економіки України, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

За його словами, на саміті G20, який проходить 18-19 червня, буде ухвалене компромісне рішення, пов'язане з тим, щоб й інші учасники, в першу чергу, G7, включилися у процес подолання світових економічних проблем.

З іншого боку, на думку Ланового, Китай і Бразилія висунуть свої вимоги, а країни "великої сімки" підуть їм назустріч. Таким чином, Китай візьме участь в подоланні валютної кризи в Європі.

Нагадаємо, що сьогодні і завтра, 18-19 червня, відбудеться саміт "Великої двадцятки" (G20) у м. Лос-Кабос в Мексиці.

Очікується, що канцлер Німеччини Ангела Меркель знову виступить про необхідність потужного регулювання банківського сектора. На саміті будуть обговорювати і введення податку на фінансові транзакції, на чому наполягає Німеччина. Зі свого боку країни "великої двадцятки" хочуть спонукати Німеччину і Канаду, щоб ті подбали про додаткові імпульси для економічного зростання. Крім того, на саміті ЄС хоче донести до голів великих світових економік, що на них також лежить відповідальність за стабільність глобальної економіки.

Що стосується Китаю, то він сподівається, що на саміті G20 будуть вжиті ефективні заходи щодо подолання боргової кризи Європи.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна