Українським в'язням будуть платити пенсії

20 Квітень'12

Теги: пенсія

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів України підтримує законопроект Верховної Ради про внесення змін до статті 122 КПК України про призначення пенсії засудженим особам під час відбування ними покарання в місцях позбавлення волі.

Члени комітету підтримують законодавчу пропозицію, спрямовану на забезпечення конституційних прав засуджених осіб, на державне пенсійне забезпечення, незалежно від того, коли вони отримали право на пенсію: до відбування покарання чи під час перебування у виправних закладах, повідомляє ZN.UA.

Чинним законодавством не передбачена можливість призначення пенсії за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законом, засудженим, які отримали право на пенсію або втратили працездатність під час відбування покарання.

Законопроектом пропонується передбачити можливість засудженим, які отримали право на пенсію і відбувають покарання, здійснювати оформлення та отримувати пенсію під час їх перебування у виправних закладах.

Нагадаємо, 13 квітня майже о 4 годині ранку Верховна Рада України прийняла в цілому проект нового Кримінально-процесуального кодексу. "За" проголосували 271 народний депутат при мінімально необхідних 226.

За матеріалами Дзеркало Тижня

RedTram Україна