Напруга на ринку держоблігацій чинитиме тиск на золото

24 Листопад'11

Теги: облігація, золото

Події навколо боргових проблем периферійних країн єврозони продовжать залишатися в центрі уваги інвесторів. Зберігається напруженість на ринку державних облігацій країн регіону, що, на думку аналітиків Forex Club в Україні, буде чинити тиск на котирування золота. Підтримкою для дорогоцінного металу на поточному тижні може стати значення 1680,0 доларів за тройську унцію.

У той же час, вплив на динаміку золота також матиме макроекономічна статистика. З американських новин важливими для ринку стануть переглянуті дані щодо ВВП за третій квартал, індекс виробничої активності від ФРС-Річмонда, остаточні цифри індикатора впевненості від університету Мічигану за листопад, індекс особистих споживчих витрат за жовтень, публікація протоколу засідання ФРС.

З європейських новин варто виділити дані щодо індексу PMI для виробничого сектора, індикатор умов ділового середовища від IFO по Німеччині, а також прогнозні дані щодо індикатору споживчої впевненості єврозони за листопад. У разі якщо напруженість на ринку державних облігації периферійних країн спаде, а макроекономічна статистика зі США і єврозони вийде помірно оптимістичною, золото може відновити своє зростання. Рівнем опору для дорогоцінного металу на найближчі п'ять торгових сесій стане значення 1765 доларів за тройську унцію.

Вартість золота за підсумками минулого торгового тижня, як відзначають аналітики, знизилася на 3,6% до 1723,30 доларів за тройську унцію.

За матеріалами FINANCE.UA

RedTram Україна