Настрій інвесторів в єврозоні погіршився до мінімуму останніх років

11 Жовтень'11

Теги: індекс, криза, інвестор

Індекс настрою інвесторів в єврозоні впав до мінімального рівня більш ніж за два роки в жовтні, передає Reuters з посиланням на дослідницьку компанію Sentix.

Так, індекс, що відображає настрій інвесторів єврозони, упав третій місяць підряд до мінус 18,5 пункту в жовтні - мінімуму з липня 2009 року, після мінус 15,4 пункту місяцем раніше.

Водночас, індекс оцінки поточних умов впав до мінус 5,75 пункту з мінус 3,25 пункту, тоді коли індекс очікувань скоротився до мінус 30,5 пункту з мінус 26,75 пункту.

"Невирішена криза суверенних боргів єврозони і спад зростання в країнах, що розвиваються, залишаються головними факторами (падіння настроїв)", - йдеться в заяві Sentix.

Нагадаємо, що боргові проблеми Європи можуть перерости у фінансову кризу через падіння акцій банків, які тримають на балансі облігації проблемних країн. Франко-бельгійська фінансова група Dexia стала першою жертвою боргової кризи минулого тижня і була змушена піти на націоналізацію бельгійського відділення.

Як повідомлялося, Франція і Німеччина заявили 9 жовтня, що до кінця жовтня запропонують новий пакет заходів, спрямованих на стабілізацію єврозони.

За матеріалами Корреспондент.net

RedTram Україна